хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Прекрасний приклад

Загадковий Міша подарував київському Євромайдану 10 тисяч гривень. Чоловік залишив гроші і пішов – мітингувальники віддячили благодійнику скандуванням його імені. facebook.com/Мария Васильева На Майдані якийсь час йшов сніг На київському Євромайдані – на Майдані Незалежності – почали збирати гроші на продукти, повідомляє кореспондент ТСН. Просто під монументом Незалежності мітингувальники облаштували польову кухню. Там само поставили і скарбничку для збору пожертв на продукти для євромайданівців. Один чоловік, який назвався Мішею, зробив несподівано великий внесок – він дав для Євромайдану 10 тис. грн. Пачка купюр ледь пролізла у скарбничку. Про це розповів громадський активіст Єгор Соболєв. Дякуючи чоловіку за таку щедрість, мітингувальники кілька разів проскандували "Міша". Читайте також: У Києві об'єдналися два Євромайдани Окрім того, на Майдані вже по обіді встановили пункт обігріву МНС, мітингувальники ним активно користуються. Тим часом студенти, які приєднались до людей на Майдані, ще більше пожвавили мітинг своїми співами і танцями. Надвечір в центрі пішов сніг, проте швидко скінчився. Як повідомлялося раніше, кияни приносять на Євромайдан їжу і діляться з усіма бажаючими. Так, народний депутат Андрій Павловський виклав на своїй сторінці на Facebook фотографію, де видно, що серед продуктів не тільки куплене в магазині, але і домашня консервація: овочі та варення. Кореспондент ТСН Марія Васильєва
Більше читайте тут: http://tsn.ua/kyiv/zagadkoviy-misha-podaruvav-kiyivskomu-yevromaydanu-10-tisyach-322215.html
11

Коментарі

126.11.13, 20:26

Один мій знайомий бізнесмен якось сказав: я готовий дати 10 тис. ує тим, хто піде на майдан щоб скинути цю владу. Дав би й більше, але вже не можу, задавили ****пі*****.

    226.11.13, 20:29Відповідь на 1 від serg020777

    Славва Богу що є такі

      326.11.13, 20:31Відповідь на 2 від Характерник+

      Славва Богу що є такіІ таких багато

        426.11.13, 20:32

          526.11.13, 20:32Відповідь на 3 від serg020777

          Звільнимося від окупаційної влади. Ну їй Богу звільнимося!

            626.11.13, 20:33Відповідь на 1 від serg020777

            не на їжу тре збирати, ой, не на їжу....

              726.11.13, 20:36Відповідь на 5 від Характерник+

              Звільнимося від окупаційної влади. Ну їй Богу звільнимося!Господи благослови...

                826.11.13, 20:36Відповідь на 6 від MIRIKo

                не на їжу тре збирати, ой, не на їжу....все інше є, лишилося лише взяти

                  926.11.13, 20:38Відповідь на 6 від MIRIKo

                  Маєте рацію шановний

                    1026.11.13, 20:39Відповідь на 8 від serg020777

                    Якщо власники збройних крамниць такі ж Михайли

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна