хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Звернення КУН

Звернення Конгресу Українських Націоналістів до українського народу 

Шановні українці!

Антиукраїнська влада на чолі з Президентом Віктором Януковичем вирішила перекреслити майбутнє Української держави, ухваливши рішення про демарш євроінтеграції за тиждень до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Таке рішення є прямою зрадою національних інтересів України, прямою зрадою Батьківщини. Влада нахабно зневажає вибір українських громадян задля власного зиску. Віктор Янукович після кулуарних перемовин із господарями Кремля вирішив проміняти асоціацію з ЄС на гарантії безпеки для себе та свого клану, відновивши колоніальний статус України у складі Російської імперії. Чинний Президент України діє жорсткими авторитарними методами, що є викликом і зневагою українського суспільства.

Не дозволимо перетворити незалежну Українську державу на Малоросію, втягнути нас у новітню російську імперію! Не дозволимо перекрити Україні шлях до європейського співтовариства!

У День Свободи Конгрес Українських Націоналістів закликає своє членство та прихильників до мобілізації! Кожен українець має вийти на майдан свого міста, селища та долучитись до акцій протесту на захист нашої свободи та  європейського вибору!

Конгрес Українських Націоналістів вимагає відставки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, а також дострокових виборів Президента та Верховної Ради України.

Пам’ятаймо про відповідальність перед нацією, найкращі сини і дочки якої впали за українську свободу!

Слава Україні!     Героям Слава!

Голова Конгресу Українських Націоналістів          Степан Брацюнь

13

Коментарі

Гість: NeManul

125.11.13, 16:29

Ще б шановний КУН (між іншим, за який я голосував на останніх виборах ) розказав яким чином це зробити?

    225.11.13, 16:37Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    Далі буде...

      Гість: NeManul

      325.11.13, 16:57Відповідь на 2 від Характерник+

      Далі буде...Як рак свисне?

        425.11.13, 17:01Відповідь на 3 від Гість: NeManul

        Цеь залежить від КУНівців

          Гість: NeManul

          525.11.13, 17:03Відповідь на 4 від Характерник+

          Цеь залежить від КУНівцівНу зрозуміло. Заяви виголошувати усі мастаки

            625.11.13, 17:22Відповідь на 5 від Гість: NeManul

            Я не можу розписуватися за КУН

              Гість: NeManul

              725.11.13, 17:23Відповідь на 6 від Характерник+

              Я не можу розписуватися за КУНЗвичайно

                825.11.13, 17:30Відповідь на 7 від Гість: NeManul

                Стою на тому що у боротьбі із окупраційною адміністрацією мають об"єднатися усі...

                  Гість: NeManul

                  925.11.13, 17:38Відповідь на 8 від Характерник+

                  Стою на тому що у боротьбі із окупраційною адміністрацією мають об"єднатися усі...

                    1025.11.13, 18:21

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна