хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

В Тайожний союз ?

І як вам заява Януковича про те, що Україна вступає в Митний союз , хай навіть поки в статусі спосторігача ?

      Украина не будет ограничиваться статусом наблюдателя в Таможенном союзе и намерена присоединиться к целому ряду действующих соглашений, создающих правовую базу ТС и Единого экономического пространства, заявил премьер Украины Николай Азаров.
14

Коментарі

130.05.13, 19:28

Ну, ну....

    230.05.13, 21:48

    Не знаю, мені зараз не до того. Коли буде повний капець, напишіть.

      330.05.13, 21:57Відповідь на 2 від Nech sa paci

      Повного не буде...

        430.05.13, 21:59Відповідь на 3 від претендент

        Уже добре.

          530.05.13, 22:26

          На тлі побрехеньок про ГТС і євроінтеграцію , після таємних цьомчиків з путькою, раптом стається диво - затяті противники надання Україні статусу спостерігача раптом виявляють цуценячу радість і радісно помахують хвостами, приймаючи українських чинуш до свого імперського корита

          Причому підкреслюють, що тепер Україна матиме можливість знайомитись з документами, що приймаються за ширмами Тайожного союзу, і це не більше, аніж економічна співпраця... Хоча у випадку з Росією будь-яка співпраця України радше нагадуватиме співпрацю далекобійників з дівчатами з Окружної...

          Не знаю, на яку аудиторію розраховані подібні новини - на дитячий садок?

            631.05.13, 21:09

            Це крок в пекло.