хочу сюди!
 

Маша

45 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Регіонали вибивають собі більшість у парламентських делегаціях

Черговий скандал розігрується навколо ще двох постійних делегацій Верховної Ради в європейських інституціях. Мова йде про делегації в Комітеті з парламентського співробітництва між Україною і ЄС, а також у Парламентській асамблеї ЄС - Східні Сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ). Обидва ці органи мають достатній вплив у відносинах України з ЄС. Не дивно, що керівництво Партії регіонів не бажає давати можливість опозиції гнути свою лінію в цьому напрямку - звідси й виниклі проблеми.

Відповідно до протоколу засідання Комітету з питань європейської інтеграції від 10 січня 2013 року, без проблем були затверджені квоти всіх парламентських політичних сил в обох постійних делегаціях. Отже, 16 чоловік від України в Комітеті з парламентського співробітництва з ЄС поділили в такий спосіб: Партія регіонів - 7, «Батьківщина» - 4, «Удар» - 2, «Свобода» і комуністи по одному. Ще одне місце віддали для квоти нефракційних. Розрахунок проводився, виходячи із чисельності фракцій, а також кількості нефракційних депутатів. Як бачимо, розклад сил у делегації наступний: рівно половина - 8 чоловік - у провластного більшості (ПР і КПУ). В опозиції 7, плюс один позафракційний. Навіть якщо припустити, що нефракційний буде підігравати опозиції, то розклад сил - 50 на 50.

Аналогічна ситуація й по Євронесту. З 10 членів делегації ПР одержала 4 місця, «Батьківщина» - 2, а також по одному від «Удару», «Свободи», КПУ й позафракційних.

Але через тиждень глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виразив незгоду з такою схемою й вирішив переграти ситуацію. Хоча представники його ж партії раніше підтримали рішення комітету.

У своєму листі на ім'я глави Комітету Григорія Немирі від 18 січня 2013 року, що є у «Главкома», Єфремов виразив незгоду із запропонованою формулою розподілу місць у делегації. По комітетському варіанту в розрахунок брали нефракційних депутатів, яких у Раді офіційно 27 чоловік. Плюс загальне число парламентаріїв у формулі - 450, як записано в Конституції. Єфремова, навпроти, запропонував позафракційних при формуванні делегацій не враховувати (посилаючись на норму регламенту), а загальним числом депутатів уважати - 445. У результаті цифри зіграли по-іншому, а в силу більшого дробового числа після коми зайва людина перекочувала у квоту Партії регіонів. Причому, в обох делегаціях. Тому, за версією Єфремова, ПР сама одержала половину в делегаціях, а з урахуванням комуністів - більшість.

У прес-службі Немирі «Главкому» повідомили, що «питання делегацій піднімалося на єднальній раді ВР, і зараз по ньому йдуть консультації».

12

Коментарі

Гість: ТарасЧупринка

113.02.13, 19:59

Час, коли партія рецидивістів платитиме за скоєні нею злочини усе ближче!!!!

    213.02.13, 21:44

    Повний піпець.

      314.02.13, 14:56

      аналів гнати з держави