хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Атака на нашого Securityua. Треба відбивати! :)

До уваги учасників співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!» нашого Securityua атаковано одним «добродієм». Станом на сьогоднішній ранок рейтинг профілю значно покращився з -36 до +28.

«Добродій» свою атаку зробив відкрито. Свою причину пояснив, що йому не подобається зміст заміток розміщених у співтоваристві «Ми любимо тебе, Україно!». Я думаю, що направленість заміток у цьому співтоваристві зрозуміла усім. Тому дії «добродія» можна розцінювати, як цілеспрямованим ударом по нашому співтовариству.

Давайте проявимо солідарність і поправимо рейтинг учасника нашого співтовариства, проголосувавши максимально за його рейтинг тут: http://narod.i.ua/user/867986/profile/
24

Коментарі

17.04.08, 10:05

так сами и подымайте - че...

    27.04.08, 10:09

    ну судя по тому что у него всетаки рейтинг 4, то это тупа развод...
    к тому же с 4-5 заметок что он опубликовал, у него и не должно быть большого рейтинга...

      анонім

      37.04.08, 10:18

      тема отсой, аффтар стремится туда же

      п.с. иди лучше в элитных темах отжыгай, поди уж люди по пазитиву соскучилися.

        47.04.08, 10:24Відповідь на 3 від анонім

        тема отсой, аффтар стремится туда же

        п.с. иди лучше в элитных темах отжыгай, поди уж люди по пазитиву соскучилися.

          57.04.08, 10:30

            Гість: vitaliч

            67.04.08, 10:36Відповідь на 3 від анонім

            тема отсой, аффтар стремится туда же

            п.с. иди лучше в элитных темах отжыгай, поди уж люди по пазитиву соскучилися.
            а не по такому балбесу як ти

              77.04.08, 10:52

              Я от вас в шоке! Вы к чему стремитесь, перед кем вы...тесь? Бегаете за рейтингами, заводите внутреннюю службу безопасности... У вас просто крыша рвет, или вы отрабатываете чьи-то баблосы?

                анонім

                87.04.08, 10:52Відповідь на 6 від Гість: vitaliч

                Так, він дійсно балбєс

                  анонім

                  97.04.08, 11:09Відповідь на 8 від анонім

                  ты уже в элиту вступил?

                    анонім

                    107.04.08, 11:13Відповідь на 7 від patricius

                    Я от вас в шоке! Вы к чему стремитесь, перед кем вы...тесь? Бегаете за рейтингами, заводите внутреннюю службу безопасности... У вас просто крыша рвет, или вы отрабатываете чьи-то баблосы?пущай вводят, это значит комплексы неполноценности цветут и пахнут, скоро можно будет работу по психическим (тихим) заболеваниям писать

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна