хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Путин - хайль геть!

Путин - хайль геть!
12 липня В.В. Путин їде упокорювати бунтівну провінцію Російської імперії - Україну.

Маємо дружно висловити своє - НІ !!!

Путин, хайль геть!

Путин, пошёл вон с Украины в свою рабскую Россию!

Путин, мы не продаёмся ни за газ, ни за пряник после кнута!


Закликаємо всіх людей честі, як патріотів своєї держави, провести акції протесту 12 липня проти візиту президента Росії В.В. Путина до України хто як зможе, якщо схоче.

А хто не схоче - має на те повне право, гарантоване Конституцією Кучми-Януковича: право бути бидлом, імперським рабом. Бути з тими ПРидурками, які плазуючи перед московським паном-хазяїном, в якості подарунка-підношення,  прийняли ганебний протекційний закон стосовно панування російської мови в Україні.

Виходьте 12 липня з акціями протесту до місцевих державних установ, посольства та консульств Росії або інших російських представницьких закладів з транспарантами протесту стосовно мовної та економічної агресії Росії щодо України. Проявляйте ініціативу в протестах через Інтернет або іншим чином, але будьте пильними від провокацій: зокрема знищення прапора і державних символів будь-якої держави несе кримінальну відповідальність. Тоді як тиражування портретів Путіна і їх розмальовка з відповідними підписами-гаслами не є правопорушенням.

Також рекомендуємо не паплюжити суто в цій акції Януковича, тому що він най і поганенький президент, але репрезентує Україну в міжнародному світі.

САУ «Таємна сила»  

Розсилайте цей заклик, множте його і пишіть свої протести!

91%, 63 голоси

6%, 4 голоси

3%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
43

Коментарі

16.07.12, 02:27

Не розумію я щось такі гасла Може не будемо впадати до примітиву? Путєна не схвалюю, як і його політику, але такі акції теж не сприймаю. Щоб притягнути до якоїсь відповідальності потрібні факти, а ми маємо лише мотиви. Ось є розпорядження цього царя про впровадження російської на Україні? Не маємо. Все, що він передає службовими каналами нам не доступно. Маємо Колесніченко який просовує цю гидоту. От коли піймаємо як він отримує гонорар за свою "працю" від москалів - будемо щось мати. В деяких речах треба бути дорослими. Інша справа закидати цьому "імператору" ПНХ зі своїми сАюзами та цінами на газ. Це не секрет. Вибачте, така точка зору.

  26.07.12, 02:41

  То добре діло, підтримую! Але не зовсім зрозуміла фраза "хайль геть", бо хайль з німецької побажання щастя, успіху ба навіть благодаті. Геть то й геть, але ніякого хайлю,- нехай йому, паскуді, пучить і крючить, як буде геть валить!

   36.07.12, 02:45Відповідь на 1 від Пробіотик

   Ну чого ж, маємо офіційне привітання російської Думи з цього приводу. Чи замало?

    46.07.12, 03:20Відповідь на 3 від Вуйкобойко

    Ну чого ж, маємо офіційне привітання російської Думи з цього приводу. Чи замало?Якщо чесно дуже замало. Я на те і очікував. От коли вони в Северодонецьк приїджали і схвалювали сепаратистські настрої. Конкретно Жириновській - це факт. І Лужков. Путєн хитра лисиця, він робить все чиїмось руками. Такими як Гадік, Затулін та інші.
    Привітання російської Думи означає:
    1) чхати їм на стан мови та літератури в Україні
    2) чхати їм на те, що прийняття не було легітимним, тобто його потрібно скасувати як таке.
    3) все що українцю погано - москалю в кайф

     56.07.12, 08:41

     Не могу с Вами согласиться, коллега.
     С Рассеей-матушкой надо дружить.
     Америкосы весь мир на уши поставили.
     Везде у них национальные интересы.
     Денег печатают сколько вздумается. Мы за это расплачиваемся.
     Югославию к ногтю, сербы побоку, Ирак, Ливия ...
     НАТО язык в задницу засунуло, Эуропа гопки пляшет под амеровскую дудку, вот кого строить надо сообча, а Вы все с Рассеей-матушкой воюете.
     Ну дерьмовая внешняя политика Украины - никакая, так кто виноват. Себе за все спасибо.

      66.07.12, 08:49

      Ну бачить то він себе не Гітлером а Петром Великим-сифілітиком. Так його потрібно би малювати було б.Ну а протести підтримаю.

       Гість: KREILIS

       76.07.12, 10:18

       п.1 голосував...

        86.07.12, 10:21Відповідь на 5 від не_Задолбали

        Воювати з Росією не потрібно, але якого милого так нагло з нами поводитись?
        Були колись їх колонією - минулося, а вони все старої зачинають: ви бидло - ми ваші пани, маєте коритись нам і слухатись.
        А знаете, чому Росія не має друзів? А тому що (мовою оригіналу): друзей не надо иметь - с друзьями надо дружить.

         96.07.12, 10:29Відповідь на 1 від Пробіотик

         Ваше право на таку позицію, але те що ви говорите - нереальне. Хто буде ловити Колісниченка і всю іншу агентруру кремлблядей? Я? Ви? Як?
         Мовний закон - це тільки початок політичної багатоходівки Москви проти України, що ви й самі знаєте. То вкажіть ваші шляхи розвитку подій.
         Я поки що бачу свої дії в тому, щоб не бути тупим спостерігачем процесу як "без мене мене одружили" - протестувати всіма доступними мені методами.

          106.07.12, 10:31Відповідь на 2 від Вуйкобойко

          То добре діло, підтримую! Але не зовсім зрозуміла фраза "хайль геть", бо хайль з німецької побажання щастя, успіху ба навіть благодаті. Геть то й геть, але ніякого хайлю,- нехай йому, паскуді, пучить і крючить, як буде геть валить!Дякую за влучний комент, але Путін власне спеціалізувався по Німеччині як кедебіст, тому й таке парадоксальне словосполучення: слава геть!

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           попередня
           наступна