хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Для Золото 750*)

Золото 750*, дорогая, не знаю в чем там проблема у твоего пациента, вот, что могу предложить)

1.Снять с человека злость.
Поставить 3 свечи у Иконы Божьей Матери за здравие того человека с которого нужно снять злость и еще 3 свечи положить у разных икон. После чего покинуть церковь. На пороге церкви трижды про себя прочитать:
Как я из матушки церкви вышла(вышел)
Так и злость с раба(ы) Божьего(ей) (имя) вышла:
На черное дышло, на пыльную дорогу, к церковному порогу.
Аминь.

2. 
От волнения и беспокойства
Заговор универсальный в плане проведения: можно на питье/еду читать, можно на смыв, можно при стирке нательного белья или платка, которым предварительно утерлись:
На море-Окияне, на острове Буяне, 
Под Дубом Мокрецким сидит (Имя) -
В тоске кручинится, маетой изводится.
Идут мимо восемь старцев со старцем,
Незваных, непрошеных.
"Что ты, (Имя), со утра до вечера кручинишься?"
И рече (Имя) восьми старцам со старцем:
"Нашла беда среди околицы, залегла во ретиво сердце.
Шумит-болит головушка, постыл свет ясный"
Воззовиши восемь старцев со старцем грозным грозно,
Начали ломать тоску-маету, бросать ее за околицу.
Кидма кидалась тоска-маета, 
От востока до запада, от реки до моря, 
От дороги до перепутья, от села до погоста.
Нигде тоску-маету не приняли, нигде не укрыли.
Заговариваю я (Имя) от тоски-маеты, бессонницы-беспокойницы. 
По сей день, по сей час, по сию минуту.
Слово мое никто не превозможет.
Так сказано.
3

Коментарі

119.04.16, 00:35


Це щось страшне і жахливе

    219.04.16, 00:38Відповідь на 1 від _R


    Це щось страшне і жахливе
    Пугает-проходим мимо) Не для Вас написано)

      Гість: sinsamantha

      319.04.16, 00:43Відповідь на 1 від _R


      Це щось страшне і жахливе
      Деревенское мракобесие. Шел 21-й век, весна 2016-го..

        419.04.16, 00:53Відповідь на 2 від Mirinda2014


        Це щось страшне і жахливе
        Пугает-проходим мимо) Не для Вас написано)
        Мені за Вас страшно.
        Є прям чи то явніі методи уваги: щира розмова, допомога, добрий погляд, бажання зрозуміти, доброзичливість і т.д.
        Ці всі фокуси-покуси заведуть Вас в тупик. Вам всерівно треба буде переходити до прямих методів. Коли від Вас захочуть простої посмішки, розуміння чи просто бути поруч, то ні до чого будуть ці всі маніпуляції і фокуси. Ці всі фокуси можуть поглибити прірву через відсутність явного зв'язку.
        Я попередив. Добраніч

          Гість: Fragile

          519.04.16, 06:19Відповідь на 4 від _R


          Це щось страшне і жахливе
          Пугает-проходим мимо) Не для Вас написано)
          Мені за Вас страшно.
          Є прям чи то явніі методи уваги: щира розмова, допомога, добрий погляд, бажання зрозуміти, доброзичливість і т.д.
          Ці всі фокуси-покуси заведуть Вас в тупик. Вам всерівно треба буде переходити до прямих методів. Коли від Вас захочуть простої посмішки, розуміння чи просто бути поруч, то ні до чого будуть ці всі маніпуляції і фокуси. Ці всі фокуси можуть поглибити прірву через відсутність явного зв'язку.
          Я попередив. Добраніч
          Кто знает, кто знает, зачем тогда к целителям народ ходит, в независимости от возраста и сословий

            619.04.16, 06:56Відповідь на 5 від Гість: Fragile


            Це щось страшне і жахливе
            Пугает-проходим мимо) Не для Вас написано)
            Мені за Вас страшно.
            Є прям чи то явніі методи уваги: щира розмова, допомога, добрий погляд, бажання зрозуміти, доброзичливість і т.д.
            Ці всі фокуси-покуси заведуть Вас в тупик. Вам всерівно треба буде переходити до прямих методів. Коли від Вас захочуть простої посмішки, розуміння чи просто бути поруч, то ні до чого будуть ці всі маніпуляції і фокуси. Ці всі фокуси можуть поглибити прірву через відсутність явного зв'язку.
            Я попередив. Добраніч
            Кто знает, кто знает, зачем тогда к целителям народ ходит, в независимости от возраста и сословий
            ходять бо хворі розумом, душею чи тілом
            і клізмою лікують переїдання

              Гість: Fragile

              719.04.16, 07:01Відповідь на 6 від _R

              Кто знает, кто знает, зачем тогда к целителям народ ходит, в независимости от возраста и сословийходять бо хворі розумом, душею чи тілом
              і клізмою лікують переїдання
              От розумаха! Дай Бог, щоб не прийшлось, особливо, коли дитині погані і врачі самі кажуть :"Шукайте бабку".

                819.04.16, 07:04Відповідь на 7 від Гість: Fragile

                Кто знает, кто знает, зачем тогда к целителям народ ходит, в независимости от возраста и сословийходять бо хворі розумом, душею чи тілом
                і клізмою лікують переїдання
                От розумаха! Дай Бог, щоб не прийшлось, особливо, коли дитині погані і врачі самі кажуть :"Шукайте бабку".
                Бачили ми бабок, яких корчить і кричать, як скажені від руки екзорциста
                Не дай Бог до бабок ходити

                  Гість: Fragile

                  919.04.16, 07:10Відповідь на 8 від _R

                  Кто знает, кто знает, зачем тогда к целителям народ ходит, в независимости от возраста и сословийходять бо хворі розумом, душею чи тілом
                  і клізмою лікують переїдання
                  От розумаха! Дай Бог, щоб не прийшлось, особливо, коли дитині погані і врачі самі кажуть :"Шукайте бабку".
                  Бачили ми бабок, яких корчить і кричать, як скажені від руки екзорциста
                  Не дай Бог до бабок ходити
                  Вони мені дитину врятували, що є,те є.

                    1019.04.16, 07:48Відповідь на 9 від Гість: Fragile

                    Кто знает, кто знает, зачем тогда к целителям народ ходит, в независимости от возраста и сословийходять бо хворі розумом, душею чи тілом
                    і клізмою лікують переїдання
                    От розумаха! Дай Бог, щоб не прийшлось, особливо, коли дитині погані і врачі самі кажуть :"Шукайте бабку".
                    Бачили ми бабок, яких корчить і кричать, як скажені від руки екзорциста
                    Не дай Бог до бабок ходити
                    Вони мені дитину врятували, що є,те є.
                    Від чогось може врятували. Зі всіма деталями не знайомий. Будьте уважні до себе і своєї дитини. Укріпляйте душу, тримайтеся подалі від зла. Щоб допомога бабки боком не вилізла. Хай Вам Бог допомагає

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна