хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Йолко, передай привіт Зайці!

Відповідь на оце  http://blog.i.ua/user/729580/2244425/





Це Моня, знайомтесь ura
Думаю, Зайкин братик. Теж підібраний добрими ручками в Запоріжжі, нині живе на вулиці Рекордній. Судячи зі світлин, на долю не скаржиться))
8

Коментарі

120.09.18, 00:08

красавчик і щасливчик

    220.09.18, 00:08

    в Зайки брати були - один чорний, другий блакитний. красавчики! в мене фотки десь є, вони зовсім дітки

      320.09.18, 00:11

      так, наче не скаржиться. теж підібрав літом білолапенка. впарив рідні. тугенько, але змирились з новим іждівєнцем. потрібно рідню провідать і за походом звіра пофоткать

        420.09.18, 00:11Відповідь на 1 від ёlkа

        красавчик і щасливчикІ з тризубом на чолі

          520.09.18, 00:16Відповідь на 2 від ёlkа

          в Зайки брати були - один чорний, другий блакитний. красавчики! в мене фотки десь є, вони зовсім діткиНа Рекордній підібрала?

            620.09.18, 00:20

            в Зайки брати були - один чорний, другий блакитний. красавчики! в мене фотки десь є, вони зовсім діткиНа Рекордній підібрала?я не на Рекордній живу.

            Кошенят добрі люди під мій під*їзд викинули. та таких, що самі і їсти ще не вміли. зі шприца годували їх довелось

              720.09.18, 00:20Відповідь на 3 від evgeniy_v

              так, наче не скаржиться. теж підібрав літом білолапенка. впарив рідні. тугенько, але змирились з новим іждівєнцем. потрібно рідню провідать і за походом звіра пофоткатьА давайте влаштуємо черговий флешмоб і заб'ємо фотками наших котиків усю стрічку, щоб наркоторгівцям не було місця

                820.09.18, 00:23Відповідь на 6 від ёlkа

                в Зайки брати були - один чорний, другий блакитний. красавчики! в мене фотки десь є, вони зовсім діткиНа Рекордній підібрала?я не на Рекордній живу.

                Кошенят добрі люди під мій під*їзд викинули. та таких, що самі і їсти ще не вміли. зі шприца годували їх довелось
                Ясно. *записує* Котомама Зайки від родичання відмовляється.

                  920.09.18, 00:38

                  не відмовляєтья

                  де Рекордна і де я

                  щоб братца такі недолугі господарі так далеко везли - то навряд

                  господарі мамки-кицьки маю на увазі.

                    1020.09.18, 09:08Відповідь на 9 від ёlkа

                    На Рекордній його там і підібрали.
                    Ну дуууже схожі)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна