Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Костюмчик

12

Коментарі

19.06.16, 13:55


Якраз на зустріч випускників годиться.

    Гість: oksanitka

    29.06.16, 13:55

    представила, если на работу в таком причимчиковать))))))))))) дресс-код накрылся медным тазом

      39.06.16, 13:58

      Требую продолжения банкета!

        49.06.16, 14:01Відповідь на 2 від Гість: oksanitka

        представила, если на работу в таком причимчиковать))))))))))) дресс-код накрылся медным тазом в смислі - туди, до костюмчика, ще й мідний таз полагається?

          Гість: oksanitka

          59.06.16, 14:07Відповідь на 4 від Ми Ла

          представила, если на работу в таком причимчиковать))))))))))) дресс-код накрылся медным тазом в смислі - туди, до костюмчика, ще й мідний таз полагається? як капелюх))))))))

            69.06.16, 14:10Відповідь на 5 від Гість: oksanitka

            представила, если на работу в таком причимчиковать))))))))))) дресс-код накрылся медным тазом в смислі - туди, до костюмчика, ще й мідний таз полагається? як капелюх))))))))
            от блін, а я б дупу прикрила
            а воно - тазік від сонця... Ох, шарман!

              Гість: oksanitka

              79.06.16, 14:14Відповідь на 6 від Ми Ла

              представила, если на работу в таком причимчиковать))))))))))) дресс-код накрылся медным тазом в смислі - туди, до костюмчика, ще й мідний таз полагається? як капелюх))))))))от блін, а я б дупу прикрила
              а воно - тазік від сонця... Ох, шарман!
              это мы спереди еще не видели костюм))) там может дупа, скромнее всего смотрится)))

                89.06.16, 14:17Відповідь на 7 від Гість: oksanitka

                представила, если на работу в таком причимчиковать))))))))))) дресс-код накрылся медным тазом в смислі - туди, до костюмчика, ще й мідний таз полагається? як капелюх))))))))от блін, а я б дупу прикрила
                а воно - тазік від сонця... Ох, шарман!
                это мы спереди еще не видели костюм))) там может дупа, скромнее всего смотрится)))
                Оскільки задницю ми вже бачили, попросим автора повернути цей музейний експонат до нас передницею.

                  99.06.16, 14:18

                  такая себе завлекалочка

                    109.06.16, 14:20

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна