Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

_R

_R

Косяк

Погань не насититься поганим,
Буде жити підступом й обманом,
Бо до злого голод її мучить -
Не людина, а дитина суча!
5

Коментарі

127.06.21, 14:04

так похоть, будь с ней ангел лучезарный, пресытится и на небесном ложе, тоскуя по отбросам. (с)

    227.06.21, 14:39Відповідь на 1 від petit oiseau

    так похоть, будь с ней ангел лучезарный, пресытится и на небесном ложе, тоскуя по отбросам. (с)О! Дрібненька пташка прилетіла
    Типу: "Но как вовек не дрогнет добродетель, Хотя бы грех ей льстил в обличьях рая, Так похоть, будь с ней ангел лучезарный, Пресытится и на небесном ложе, Тоскуя по отбросам."?

    Ну я висловлюю критику з надією на те, що хтось злякається свого поганого "я" і почне долати шлях до свого доброго "я". Справа безнадійна, але хто зна...

      327.06.21, 14:41Відповідь на 2 від _R

      так похоть, будь с ней ангел лучезарный, пресытится и на небесном ложе, тоскуя по отбросам. (с)О! Дрібненька пташка прилетіла
      Типу: "Но как вовек не дрогнет добродетель, Хотя бы грех ей льстил в обличьях рая, Так похоть, будь с ней ангел лучезарный, Пресытится и на небесном ложе, Тоскуя по отбросам."?

      Ну я висловлюю критику з надією на те, що хтось злякається свого поганого "я" і почне долати шлях до свого доброго "я". Справа безнадійна, але хто зна...
      почему "типа"? я ясно процитировала оригинал.

        427.06.21, 14:47Відповідь на 3 від petit oiseau

        Просто не повна цитата...
        Там є дві сторони і думка з цією частиною , що ти навела, не дуже завершена. Хоча для того, хто знає про що мова, все зрозуміло.

        Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
        нема.

          527.06.21, 14:53Відповідь на 4 від _R

          Просто не повна цитата...
          Там є дві сторони і думка з цією частиною , що ти навела, не дуже завершена. Хоча для того, хто знає про що мова, все зрозуміло.

          Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
          нема.
          я процитировала то, что относится именно к твоей заметке в твёрдой уверенности, что с оригиналом ты знаком

            627.06.21, 14:54Відповідь на 4 від _R

            Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
            нема.
            легко в скотину нас вернуть
            поднять обратно - очень сложно (с)

              727.06.21, 14:58Відповідь на 5 від petit oiseau

              Просто не повна цитата...
              Там є дві сторони і думка з цією частиною , що ти навела, не дуже завершена. Хоча для того, хто знає про що мова, все зрозуміло.

              Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
              нема.
              я процитировала то, что относится именно к твоей заметке в твёрдой уверенности, что с оригиналом ты знаком
              Я так і зрозумів.
              А що ти думаєш про односторонній шлях ангелів і двосторонній шлях людей?

                827.06.21, 14:59Відповідь на 6 від petit oiseau

                Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
                нема.
                легко в скотину нас вернуть
                поднять обратно - очень сложно (с)
                випередила

                  927.06.21, 15:03Відповідь на 8 від _R

                  Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
                  нема.
                  легко в скотину нас вернуть
                  поднять обратно - очень сложно (с)
                  випередила
                  Рома, по скользкой дорожке - легко и непринуждённо. а Путь - он не из лёгких. большинство выбирает наименьшее сопротивление. и это нормально.

                    1027.06.21, 15:04Відповідь на 6 від petit oiseau

                    Доречі, все може не так. Ангели ж впали. А таких ангелів, які піднялися -
                    нема.
                    легко в скотину нас вернуть
                    поднять обратно - очень сложно (с)
                    А що не дає піднятись? Гординя і віра до самого дна в свою правоту?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна