хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

За мить до...

... групової флюорографії!
15

Коментарі

Гість: Fragile

120.05.16, 19:50

Тільки про це говорили

    220.05.16, 19:54Відповідь на 1 від Гість: Fragile

    Тільки про це говорили де?

      Гість: Fragile

      320.05.16, 19:57Відповідь на 2 від Міс Марпл

      Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.

        420.05.16, 19:57

          520.05.16, 19:58Відповідь на 3 від Гість: Fragile

          Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.где флешмоб?

            Гість: Fragile

            620.05.16, 20:00Відповідь на 5 від ranok_v_misti

            Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.где флешмоб?Прорабатываем конструктивно все детали по будущему флешмобу бюстов, чтобы ничего не упустить.

              720.05.16, 20:01Відповідь на 6 від Гість: Fragile

              Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.где флешмоб?Прорабатываем конструктивно все детали по будущему флешмобу бюстов, чтобы ничего не упустить.фотки сделали уже?

                Гість: Fragile

                820.05.16, 20:04Відповідь на 7 від ranok_v_misti

                Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.где флешмоб?Прорабатываем конструктивно все детали по будущему флешмобу бюстов, чтобы ничего не упустить.фотки сделали уже?Я не решаюсь, максималистка - или всё или ничего, а вот с Танюшей сейчас серьёзно всё решаем : ракурс, приближение, поход в церковь.....

                  920.05.16, 20:05Відповідь на 8 від Гість: Fragile

                  Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.где флешмоб?Прорабатываем конструктивно все детали по будущему флешмобу бюстов, чтобы ничего не упустить.фотки сделали уже?Я не решаюсь, максималистка - или всё или ничего, а вот с Танюшей сейчас серьёзно всё решаем : ракурс, приближение, поход в церковь.....))) чудики

                    Гість: Fragile

                    1020.05.16, 20:08Відповідь на 9 від ranok_v_misti

                    Тільки про це говорили де?Так ми ж з тобою зараз вирішуємо питання по флешмобу в мене на блозі.где флешмоб?Прорабатываем конструктивно все детали по будущему флешмобу бюстов, чтобы ничего не упустить.фотки сделали уже?Я не решаюсь, максималистка - или всё или ничего, а вот с Танюшей сейчас серьёзно всё решаем : ракурс, приближение, поход в церковь.....))) чудикиДа, почудить мы умеем.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна