Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

продолжите фразу ,,,

продолжите фразу
больше всего меня в моей работе бесит - ,,,





мой вариант:
больше всего меня в моей работе бесит - когда мало работы)))))


3

Коментарі

117.03.16, 09:51

...коли заважають її доробити

    217.03.16, 09:52Відповідь на 1 від Феянута

    ...коли заважають її доробитичим саме? коли запрошують до столу на фуршет

      317.03.16, 09:56Відповідь на 2 від ranok_v_misti

      ...коли заважають її доробитичим саме? коли запрошують до столу на фуршетЗнаєш, іноді і так буває. Особливо, коли трета швидко або майже закінчила

        417.03.16, 09:57Відповідь на 3 від Феянута

        ...коли заважають її доробитичим саме? коли запрошують до столу на фуршетЗнаєш, іноді і так буває. Особливо, коли трета швидко або майже закінчилато скажи, щоб не заважали

          517.03.16, 09:59Відповідь на 4 від ranok_v_misti

          ...коли заважають її доробитичим саме? коли запрошують до столу на фуршетЗнаєш, іноді і так буває. Особливо, коли трета швидко або майже закінчилато скажи, щоб не заважалиТа ото ж так і роблю

            617.03.16, 09:59

            когда ее никто не видит и не считает работой, а самое главное - не платят деньги. А Я ТО РАБОТАЮ, сил и жизни своей не жалея

              717.03.16, 09:59

              ... что на неё как на войну. А так хочется пляжа, моря и лентяйства.

                817.03.16, 10:00Відповідь на 6 від Кат*Ери*На

                когда ее никто не видит и не считает работой, а самое главное - не платят деньги. А Я ТО РАБОТАЮ, сил и жизни своей не жалея

                  917.03.16, 10:01Відповідь на 7 від Вискарион

                  ... что на неё как на войну. А так хочется пляжа, моря и лентяйства.устройся спасателем на пляж

                    1017.03.16, 10:07Відповідь на 9 від ranok_v_misti

                    ... что на неё как на войну. А так хочется пляжа, моря и лентяйства.устройся спасателем на пляжсоглашусь только на директора спасателей.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна