хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Ісконний Добкін

В 2013 році тут на сайті такий собі Алексанич мене переконував, що Галичина - ісконно русская зємляsmeh
7

Коментарі

123.09.20, 10:32

Ось він, ефект вкраденої назви. Угрофінський ординець тепер може з чистою совістю переконувати русича, що земля, де той живе, є споконвічно руська. А той при цьому і не вірить.

Хай живе у віках Червона Русь!

    223.09.20, 10:52Відповідь на 1 від Lulu

    Руська,а не руssкая
    я одного тут питав,а який саме народ мали на увазі,коли ставили пам'ятник у Любліні на пам'ять про уніс 1569року. На пам'ятника написанно:"на честь возз'єднання польського,литовського і руського народів"
    Цей ватра відповів:-Да мала лі шта палякі напішут

      323.09.20, 11:11Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

      Ну, таких лінгвіssтів їм завіз Петро1, пробачим їм...
      А щодо поляків, то ще одні... Треба ж було отак розділитися, забути і возз'єднуватися, та так і не возз'єднатися... І поле їм нічого не нагадує, гівнюки... Нічого, припече колись, то згадають
      http://photo.i.ua/user/2992672/492287/15769791/

        423.09.20, 11:23Відповідь на 3 від Lulu

        Я мав на увазі,що ніхто московитів до 1721 року маскалів не називав русскімі
        І поляки також

          523.09.20, 11:34Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

          Та й після 1721...
          Всі літературні джерела, діячі, "Руська трійця", Франко, оперують термінами руський, русин і под.

          Авжеж Ніхто крім них самих так їх не називав. Правда, слід віддати належне - називати себе руськими царями (виправився: руссскімі) вони почали ще до Петра. За спадком від Рюриковичів, що правили у Русі. Але це лиш титул, як князь Курляндський, держава ж при цьому була Московське царство.

            623.09.20, 11:44Відповідь на 5 від Lulu

            Ага,це мені наводили як арґумент.
            Хоча в середньовіччі більшість правителів любили себе називати володарями земель,які їм не належать

              723.09.20, 11:46Відповідь на 6 від Стрийко Зеник

              О!
              Або належали колись, комусь там, далеким предкам...

                823.09.20, 12:58Відповідь на 7 від Lulu

                О!
                Або належали колись, комусь там, далеким предкам...
                швидше за все,вони хотіли,щоб вони їм належали

                  923.09.20, 18:26

                  “Європа не знає іншоі Руси крім тоі , королем якоі був Данило ( Галицькій)»
                  Писав Вольтер до німкені Софі Шарлотти Фредеріки принцеси Ангальт- Цербстськоі , що влізла на московський трон як Єкатерина ІІ

                    1023.09.20, 20:34

                    Нехай йдуть до свого ісконно русского пекла)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна