Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Корчинський про вибори

7

Коментарі

123.07.19, 21:28

Кумедний тип, але загалом рацію має

    223.07.19, 22:07

    Ібанько подай патрона. Таких ізолювати та примусово лікувати тре. Поки є такі у суспільстві - є небезпека та загроза суспільству.

      323.07.19, 23:02Відповідь на 2 від Воланд

      А жена в него то вобще страшный суд. Она как ехала, то начмеды наверное спички тянули, кому то щастя встречать. И победителю на коньяк скидывались, в целях гуманизма.

        424.07.19, 07:31Відповідь на 1 від RedDina

        Кумедний тип, але загалом рацію маєВін вміє гарно українофобів злити, решту камів це підтверджують

          524.07.19, 07:35Відповідь на 3 від ProfessorTV

          А жена в него то вобще страшный суд. Она как ехала, то начмеды наверное спички тянули, кому то щастя встречать. И победителю на коньяк скидывались, в целях гуманизма.Вам повинно бути соромно-чисто по-чоловічому ви поступили
          А якби хтось зовнішність вашої дружини так обсирав?

            624.07.19, 08:19Відповідь на 2 від Воланд

            Ібанько подай патрона. Таких ізолювати та примусово лікувати тре. Поки є такі у суспільстві - є небезпека та загроза суспільству.Ну,так. А всі кацапездоли-українофоби це нормально,ага

              724.07.19, 09:06Відповідь на 6 від Стрийко Зеник

              Ібанько подай патрона. Таких ізолювати та примусово лікувати тре. Поки є такі у суспільстві - є небезпека та загроза суспільству.Ну,так. А всі кацапездоли-українофоби це нормально,агаВони такіж "нормальні" як і цей викидень

                824.07.19, 11:47Відповідь на 7 від Воланд

                Ібанько подай патрона. Таких ізолювати та примусово лікувати тре. Поки є такі у суспільстві - є небезпека та загроза суспільству.Ну,так. А всі кацапездоли-українофоби це нормально,агаВони такіж "нормальні" як і цей викиденьВи маєте диплом психіатра і робити діагнози через об'єктив?
                Ви були присутні при його народженні?
                Чи він вам хуйом борщ помішав? (Що швидше за все)

                  926.07.19, 16:41Відповідь на 8 від Стрийко Зеник

                  Тобто для Вас прийнятними є вислови особи про бажання вбивати інших осіб? Я 25 років віддав боротьбі зі злочинами проти життя, і багато чого бачив, та не одну експертизу підшив до таких справ. Тому можу стверджувати напевно, що бажання вбивати не виникає у нормальної людини. Пройшовши через афганску війну, можу стверджувати. що бажання вбивати навіть в умовах війни - є не прийнятним. Так там вбивають, але мотиви це захист або виконання бойового завдання, але ніяк не заради психологічного задоволення як у цієї істоти, яка до речі, своїми словами підмахує пуйлу в його пропаганді, як остання шльондра. Мразота.

                    1026.07.19, 18:27Відповідь на 9 від Воланд

                    Я тут виставив відео,по суті ви і слова не написали,а на нього нападаєте
                    Я знаюЩо він злить кремлеботів і українофобів
                    В чому лишній раз переконався з камів на моїй замітці- лише одна людина прокоментувала його слова
                    решта накинулася на нього і його сім'ю

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна