Профіль

Воланд

Воланд

Афганістан, Кабул

Рейтинг в розділі:

Дістало.

  • 04.07.22, 21:10
Є така особа, якій я допомогав років 5. Вона з донбасу. Онко. Малий - ще зовсім малий. Короче. 2022 у березні їй потрібно було ліки та і взагалі виїхати, бо пересуватися не могла... Шукали всім миром тих хто зможе... Вивезли. Якось не так давно, повідомлення - допоможіть мовляв ліками мені бо у місті на донбасі, можливості нема... Подальше спілкування мене вразило. Людину витягли ризикуючи життям... Їй стало "добріше" то вона повернулася... Потім лупанули дім її матері.. Потім її... Що ви гадаєте?... Вона тепер кошти збирає з цієї нагоди.... Просто немає слів та віри.

Але не про це... Ми теж пережили окупацію. Більш того я воював майже 4 роки в афгані (не знаю за що) але те що там коять прийдешні звіри, і те що витворяють наші "люди".... Це все жах. Остання крапля була ота хвора що писав вище. Дістало. Дістали...  

П.С. Наприкінці літа 2022 померла. Від хвороби. У Бахмуті, у своєму місті. Боже прийми в обійма та прости гріхи.  Вибач Світланко мене якщо щось не так... Земля пухом. 

Почему не поправляюсь... 2

  • 14.11.20, 02:17
Я конечно старый больной маразматик, но есть вещи которые меня цепляют.
Особенно когда удаляют мои "ненужные" комментарии и не выгодные для
поста ссылки на раскрытие.
Сегодня он в топе.
Меня забанили. И удалили комментарии и даже админу настучали))).
Но комментариями я никого не оскорблял никогда, и поэтому это странновато.
Все что я сделал это объяснил человеку разницу между постановлением КМУ и законом. и последствия от неподписания закона президентом (слава аллаху у нас их было уже тьма).
Дал ссылку на это
И меня удалили)) 
И только по тому что особа не довольна своей субсидией. При том что "поклонники" верят что ей недоплачивают "пособие".
Пока в нашем "обществе" есть такие люди как "героиня" поста - ничего в нашей стране хорошего не будет. 
Жаль.

П.С.
А да, Кат*Ери*На и Єсina - это одна особа походу. Не люблю лжецов.

П.П.С.  Все комментарии  Кат*Ери*На и Єсina будут удалены без дополнительного объяснения причин. Меня в игнор добавили - значит нечего из под него писать свои "монологи".