хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Передвиборче

Нема коли відбудовувати Донбас, треба ж постійно розповідати, що бандери нічого не будують, не створюють...


8

Коментарі

119.07.19, 20:29

Я у 2009 році купував продукцію цього заводу, правда на сам завод не заїжджав а вивозив зі складу що біля залізниці.

    220.07.19, 15:03

    Це правильно! Коли руйнується підприємство то його робітники і інженери шукають собі іншу роботу, бо кормитись потрібно сім`ям щодня. А відновлення не може спиратися на вчорашні кадри. Для заводу потрібні КАДРИ, а їх, вибачте, уже немає. Значить і сенсу у відновленні не буде.Так сталося і у нашому місті.Два потужних заводи канули в ЛЄТУ. Один випускав для шахт Кліті, Скіпи, Вагонетки, Електровози, Гіровози та іншу менш дорогу техніку. Прийшли "хазяїни"- Ахметка-Гудок(порізали на металолом навіть станки з ЧПУ!) і залишився від 15 000 колективу один цех по ремонту з чисельністю робітників - 1700 ! Другий завод випускав Метизи на весь СССР і зарубіжжя, також ІСД(Індус. Союз Донбасу) його ухойдокали, з 4670 робітників лишилося менше тисячі! А сьогодні ця бидлота веде мову про відродженя До

      320.07.19, 16:58

      Комбайни, Скіпи та вагонетки ДМЗ поставляв до Польші, до Анголи, до Іспанії.

        420.07.19, 20:04

        Комбайни, Скіпи та вагонетки ДМЗ поставляв до Польші, до Анголи, до Іспанії. ну, всё возможно ...
        но я понимаю одно , если не восстанавливают всё заново, значит нет смысла .. кто- то скажет , так там что- то работало ... да работало , но умирало и возможно , рано или поздно, само бы умерло
        Значить можна щось нове збудувати, не обов'язково завод. Чи прибрати, як у випадку з відео

          520.07.19, 20:32

          НЕ у Слов`янську а в Дружківці.

            620.07.19, 20:39Відповідь на 4 від RedDina

            Збудувати можна все, але вісім років тому людей викинули на вулицю. І вони не стали чекати поки прийде новий менеджер та відновить роботу заводу, а пороз`їхалися по іншим містам та знайшли там роботу. А тепер спеціалістів НЕМАЄ! У свій час я займався навчанням робітничим спеціальностям, готував спеціалістів для свого гірничого підприємства на перспективу. Після навчання лише один з п`яти зміг працювати Машиністом , всі інші працюють помічниками машиніста. Бо керувати 700 тонною машиною це велика відповідальність і не всі в змозі взяти її на себе.

              722.07.19, 13:25

              Співчуваю. У мене також дві сестри і тітка(не знаю чи жива бо вже три роки як Захар(покійний) відрубав моб.телефон) Одна сестра під Луганським, а друга в Макіївці, рядом з ЦЗФ (яку давно наші жевжики порізали, а москалі вивезли металоломом дна Росію). Суцільна руїна а не промислове місто.

                822.07.19, 13:27

                То правда. Будують там де є робочі руки. Кадри вирішують все, та можливість швидкого прибутку.

                  923.07.19, 13:37

                  А я люблю тепло. Для мене 37-38 моя температура, звик у Казахстані. Чайку гаряченького поп`єш і працюй собі на радість.

                    1023.07.19, 20:03

                    Прохолода це російська північ Євразії; м.Мирний, м.Удачний, Чукотка, там зараз як раз 25-27( у мене свати там проживають).

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна