хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Караючи когось - не покарай себе!



Знову напівзаходи. Як Росію покарають за Бучу
Ембарго на російські енергоресурси Україна так і не дочекалася
Євросоюз повідомив про п'ятий пакет санкції проти РФ у відповідь на звірства у Бучі, до якого увійшло вугільне ембарго проти агресора та заборона транзакцій із чотирма провідними російськими банками.
 
Після звірств російської армії у Бучі та інших містах Київської області країни Заходу пообіцяли запровадити нові санкції проти Росії. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вимагав, щоб санкції стосувалися повного ембарго на нафту, газ, вугілля з Росії, закриття всіх портів для російських суден та товарів і відключення всіх російських банків від SWIFT.
 
Захід пообіцяв нові санкції, але до вимог не наблизився.
 
Що обмежать
 
Незважаючи на всі заклики, ЄС так і не зміг ні відключити більшу частину російських банків від SWIFT, ані запровадити нафтогазове ембарго проти країни-агресора.
 
П'ятий пакет санкцій проти Росії складається із шести частин.
 
По-перше, ЄС забороняє імпорт російського вугілля, що коштуватиме Росії 4 млрд. євро щорічно. Також блок забороняє транзакції з чотирма найбільшими російськими банками, серед яких буде і ВТБ банк. Разом вони становлять 23% російського ринку.
 
Далі ЄС вводить заборону російським суднам та операторам заходити в порти країн блоку. Але тут є список винятків – агропродукція та харчові товари, гуманітарні та енергетичні вантажі. Країни блоку також забороняють роботу російських та білоруських дорожніх операторів.
 
Четвертим пунктом країни ЄС розширюють заборону експорту до РФ вартістю 10 млрд євро щорічно. До списку потрапили такі елементи, як квантові комп'ютери, високотехнологічні напівпровідники, транспортні складові тощо.
 
П'ятим пунктом Євросоюз відмовляється від імпорту з РФ низки товарів та сировини на кшталт деревини, насіння, морепродуктів та алкоголю. Це коштуватиме агресору ще 5,5 млрд євро.
 
Остання частина санкційного пакета забороняє російським компаніям брати участь у європейських публічних закупівлях та позбавляє російські державні установи фінансової підтримки з боку ЄС.
 
Голова Європейської Комісії наголосила, що блок також запровадить додаткові індивідуальні санкції проти РФ.
 
Хоча ЄС так і не зміг повністю відрізати Росію від основного джерела прибутку, енергоносіїв, блок обговорює додаткові санкції на нафтовий імпорт із РФ, заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
 
Реакція України
 
Глава МЗС України Дмитро Кулеба закликав зупинити імпорт енергоносіїв із Росії, щоб не допустити появи "нових Буч" в інших українських містах.
 
"Щоб не допустити "нових Буч", введіть матір усіх санкцій: припиніть купувати нафту, газ і вугілля у Росії. Припиніть фінансувати путінську військову машину. Російська економіка - і її війна - зупиняться за лічені місяці. Кілька місяців затягування поясів коштують тисячі врятованих життів", - Заявив Дмитро Кулеба.
 
Але серед країн Євросоюзу немає єдності щодо запровадження ембарго на російський газ.
 
Реакція Росії
 
Різниця між очікуваними за підсумками березня нафтогазовими доходами і тими, що фактично надійшли до російського бюджету, становить 302 мільярди рублів, повідомили у Мінфіні РФ. Раніше планувалося, що у березні до федерального бюджету надійдуть 790 мільярдів рублів.
 
У школах Росії вирішили провести урок про санкції. У методиці до такого уроку вчителю пропонується "показати можливості Росії з подолання негативних наслідків санкційного тиску західних країн на економічну сферу життя нашого суспільства, дати уявлення про основні напрямки антисанкційної політики в РФ".
 
Вчитель має уточнити, що стало причиною накладення нинішніх санкцій — “спеціальна військова операція, що проводиться Росією, в Україні, викликана необхідністю захистити населення Донбасу”.
 
Також міністерство підготувало відеоролик про користь імпортозаміщення за умов санкцій. У ньому йдеться, що у 1990-ті роки "впроваджувалась ідея переваги будь-якої імпортної продукції та нездатності російських виробників впроваджувати свої аналоги", але тепер ситуація кардинально змінилася, і частка російських товарів зросла в рази в багатьох сферах.
 
"Вчитель спільно з учнями робить висновок про те, що економічна політика останніми роками була спрямована на підвищення захищеності вітчизняних виробників, забезпечення її стійкості в умовах зовнішніх криз", - йдеться у сценарії уроку.
 
Наприкінці заняття школярам запропоновано заповнити анкету "зворотного зв'язку" і відповісти на такі питання: "Чи справедливі санкції щодо Росії?", "Чи призведуть санкції до зміцнення економіки Росії?", "Хто зазнає великих економічних втрат?" (На останній пропонується три варіанти відповідей: Росія, країни НАТО, всі країни світу).
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4465701-znovu-napivzakhody-yak-rosiui-pokarauit-za-buchu


Комент Богдана Гордасевича: У нас в Україні чимало ЗМІ дотовані чи й засновані кимсь з РФ, але для виду вони ніби патріотичні та незалежні ЗМІї, тому просто тихцем вносять провокаційні наративи, як ось "Кореспондент.нет", тому хочу сказати наступне: країни заходу вводять санкції проти РФ так, щоб не вийшло нашкодити собі. І це правильно! Через отой SWIFT виводять капітали з РФ всі іноземні інвестори, тому його тотальне відключення буде проти Заходу на користь РФ, де ті капітали залишаться замороженими і використані ясно ким. А хто вимагає(!) від інших вже все вмомент зробити санкції найкрутіші?! Країна, що не виключила транзит російського газу, щоб отримувати з того дивіденди за отой транзит. І то нормально! Я це до того, що: люди, майте голову на плечах і нею думайте. Коли свого часу йшло блокування вугілля з ОРДЛО як "торгівля на крові", то один атовець на фронті прокоментував усе дуже чітко і просто: Для мене головне, щоб з усього була користь Україні. Треба вугілля, щоб Україна жила - везіть і від чорта лисого. Треба контрабанда запчастин з РФ для нашої техніки ремонту - нехай буде!


1

Коментарі