Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Чому я пишу?

     Не всі романтики наділені ораторським мистецтвом. А папір безпристрасно витримує на собі гіркоту печалі, шаленство радості, крижаний холод розпачу і жагу кохання. Пишу, бо нестирмний потік думок і почуттів виривається у світ, світ - такий непевний, настільки підступний, як і небезпечний. Дійсно, під оманливою зовнішньою красою ховається лукавство, підлість та невдячність. Лише душевна краса може пробудити чисті почуття. Їх можна порівняти з цвітом навесні. Ледь серце зігрівається промінням ласки, як приємна лихоманка огортає все тіло, і в один прекрасний день відчуваєш, що у серці, зраненому холодністю інших, палає вогонь кохання.

    Любов - неземне почуття, вона понад усе, це не лише переживання, це ноша, це тягар, який так приємно нести. Ти живеш вже не заради себе, твої думки полонить єдина і неповторна, метою життя стає бажання приносити радість коханій людині; ти спостерігаєш за кожним її рухом, а посмішка - це найбільша винагорода...

    Під маскою іронії і сарказму ховається чуйне та вразливе серце. Щойно відкрите для цього великого почуття воно смертельно боїться його втратити... Справжнє кохання не знає ревнощів, не шукає доказів, воно вірить і довіряє. Благаю, не зрадь...

    Адже, як квітку, кохання можна вбити, зірвавши, щоб помилуватись. А тоді викинути на край життєвої дороги. Позбавлене життєдайних соків ніжності спілкування та тепла відносин, воно, кинувши останній погляд на своє сонце, помирає тихо, без натяку на докір. Лише небо, стіни та папір стають свідками страждань.

   Вслухайся до того, що скаже тобі твоє серце. Мені не потрібно співчуття, яке тільки ще більше ранить, прошу чесності та відвертості. Кохання - це взаяморозуміння та взаємоповага. Кохання - це стан душі, коли два серця б'ються разом, коли мрії втілюються в реальність, а щастя і рай на землі так поруч.

   Моє серце відкрите і чекає на відповідь: ласку, ніжність і кохання дорогої людини чи кинжал крижаного холоду розлуки.


Написав таке майже п'ять років тому. Може я пророк, підкреслений абзац вже здійснився. Хто хоче почитати продовження, тоді сюди.  Чому публікую? Обіцяв собі і їй, що воно буде опубліковане. Цікаво, що би відповіли Ви?

11

Коментарі

124.02.08, 21:58

прекрасно! извини, что я даю оценку, это эмоция.

пиши - иногда через бумагу можно передать мир,- а вдруг человек читающий написанное его не имеет, что к сожалению есть, - он может его обрести

По вопросу, даже не знаю что и сказать, всё так написано и имеет такую глубину, что мне добавить что-то сложно, даже свои мысли

про себя могу сказать, судя по себе что всё не так просто ) а Любовь это даже не самый лучший подарок жизни! это её часть, и чтобы жить, нужно её иметь; присоединю к этой фразе моё желание - пускай она будет ВЗАИМНА

    Гість: FATA MORGANA

    225.02.08, 07:33

    В мене також часто збувається мною написане. Але... навпаки. Мої новели і оповіданнячка мають сумний кінець (та навіть не кінець, завжди можна щось дописати далі). От життя і дописує особисто для мене гарні історії.
    Продовжуй писати, це так чудово

      325.02.08, 11:09

      очень красиво пишешь.... умничка... пиши еще

        425.02.08, 15:04Відповідь на 3 від Шьветка

        очень красиво пишешь.... умничка... пиши ещеКоханнячка якось мінімального не підкинете, бо без нього ніяк.

          525.02.08, 16:36

          а я хворію зараз

            625.02.08, 16:51Відповідь на 5 від _A-S_

            Ти не хворієш, ти флудиш.

              725.02.08, 17:56

              Дуже красиво
              Будь обережнішим з тим, що пишеш
              Я колись теж написала віршика про розлуку, і через деякий час ми таки розбіглись. Наче й підстав не було

                Гість: Джейми

                826.02.08, 08:50

                Зараз свідками твоїх страждань стаємо ми))) Та не варто писати про сумне у хвилини щастя) Взагалі, я пишу про кохання, лиш коли воно завершиться. Тому в мене вже є невеличка (поки що) коллекція творінь а-ля "кохання постфактум"
                Кохання тобі та творчих успіхів!)))