хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Автомобіль? З ЦИМ можна у це товариство?







 

         Вже було щось подібне.
Спочатку телефон зірвався з прив'язі. Далі, перші смартфони... Вже не зовсім мобільний  телефон, але ще далеко не комп'ютер. Далі, минуло якихось15 років і... маємо те, що маємо ©...

         І от ми є свідками аналогічних  метаморфоз і в автопромі. От навіть хочеться дожити до часу, коли це буде, хай не доступне простим смертним щоденне благо, але хоча б дороге але масове "задоволення".
       
         А до речі, чому ЦЕ і далі має називається автомобілем? Вже пішли певні мовні бродіння: "аeromobil", "flyer", "drone", конвертоплан (вау! але щось задовге)... Якщо у мене коли-небудь з'явиться таке диво, воно буде названо, ймовірно, якоюсь "пташЧкою" :-D lol

        Може, хто запропонує свій термін?
2

Коментарі

128.04.17, 11:56

там же только два колеса )
а задние колёса забыли прикрутить )
Яка вже різниця? 13 травня починається ядерна війна...

    229.04.17, 14:32Відповідь на 1 від Lulu

    там же только два колеса )
    а задние колёса забыли прикрутить )
    Яка вже різниця? 13 травня починається ядерна війна...

      329.04.17, 14:33Відповідь на 1 від Lulu

      Я випала з інформаційного поля.

        429.04.17, 23:16Відповідь на 3 від G07

        Деякі трампонуті на всю голову поборники святих ідей чучхе грозяться, як і кісєль тв, перетворити сша на попіл, а ті ведуться
        http://u-news.com.ua/44056-pervye-kadry-yadernoy-moschi-ssha-u-beregov-kndr-video.html
        чим і дають привід заробити реноме всяким шаманам
        http://news.eizvestia.com/news_abroad/full/1904-eshhe-bystree-chem-dumali-mistik-skazal-kogda-nachnetsya-yadernaya-vojna
        Але людині властиво вірити у краще і не думати про погане довго. Тож сьогодні ми садили картоплю. Всесвіт отримав інформацію про це, і тепер на межі між серпнем і вереснем ми маємо її зібрати
        Тож не переймайся надто щодо того.

          529.04.17, 23:18Відповідь на 2 від G07

          ну шо можна ляпнути на відверто дурний комент

            61.05.17, 02:36Відповідь на 4 від Lulu


            Зрозуміла,дякую

              74.05.17, 18:30

                85.05.17, 10:40Відповідь на 7 від Голубка