Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Побічні ефекти автобізнесу Ілона Маска

               Федеральний суд Сан-Франциско постановив, що компанія Tesla повинна виплатити колишньому працівнику Оуену Діасу близько 137 мільйонів доларів після того, як він пережив расистські образи на робочому місці. Такий великий штраф компанія виплатить уперше. Як заявили його адвокати, суд присяжних присудив більше, ніж просили адвокати. В результаті Tesla має виплатити 130 мільйонів доларів штрафу та 6,9 мільйона доларів за моральну шкоду, передає CNBC.

               Проаналізував деякі статистичні дані. Цю суму вже можна співставляти із державними бюджетами деяких країн. Так, річний дохід Гвінеї-Біссау становив 142.5 млн. дол. (2014). А річні доходи держбюджетів різних розсипів островів у Тихому океані, таких як Кірібаті, Тувалу, Фолклендські чи Острови Кука, становлять 20-70 млн. дол. Тож нині нова держава може народитися, наче зірка у результаті спалаху наднової lol
               
              Гадаю, що попри особливості "підсмаженого" викладу новини у першому реченні, потерпілому перепаде всього лиш 6,9 млн $. А штраф піде державі. Але і при тому цей Оуен Діас певно до решти днів своїх буде вдячний Аллаху за расові забобони людства і видатні досягнення демократичної юстиції. Ну, а я заодно поцікавився, які ж найменші можуть бути державні бюджети.


4

Коментарі

15.10.21, 19:09

Як правило в таких новинах скромно опускається апеляція

Тим більше, як пише посилання - у Тесли є внутрішній арбітраж , і хто наймається на роботу, підписується про розгляд спорів спочатку у фірмі

    26.10.21, 10:12Відповідь на 1 від NoTaRь

    Коли глибоко копати в цій історії, не зрозуміло взагалі, чому на ці претензії працівника відповідає компанія. Майже впевнений, що вона не уповноважувала расистського ставлення до нього з боку його безпосередніх начальників чи працівників на одному з ним рівні. Тому скоріше за все відповідальність мають нести окремі кривдники саме як приватні особи. Але це гадки, на обмеженому обсязі наданої інформації.

    Моя увага сфокусувалася на сумі компенсації. За її оцінкою у порівнянні із бюджетами деяких держав, можна зрозуміти, що будь-який "олігарх" із річним доходом 100+ мільйонів фактично є державою.

      36.10.21, 23:29

      Ця новина в чомусь має щось спільне з іншоя, що я прочитав на якомусь московському ресурся хвилину тому:

      оксана в рыбном ресторане
      четвёртый осушив бокал
      вдруг осознала что сегодня
      не только рыбку хочет съесть
      (С) Йокозуна

        47.10.21, 09:18Відповідь на 3 від Леонід


        менше треба читати всякого московітського неподобства

          57.10.21, 11:10Відповідь на 4 від Lulu


          менше треба читати всякого московітського неподобства
          Ви, як завжди, маєте рацію на 100% !!!

            Гість: alt-code

            620.10.21, 20:23

            Я чула краєшком вушка, що у тесли багато недоліків останнім часом і її ціна не виправдовує обіцяне виробниками.

              720.10.21, 21:21Відповідь на 6 від Гість: alt-code

              Я чула краєшком вушка, що у тесли багато недоліків останнім часом і її ціна не виправдовує обіцяне виробниками.Та то так. В ютубі на два повних вуха матеріалів з її огляду і різноманітних тестувань - автівка дещо сира у багатьох аспектах. Не все гарне, що швидко робиться... От і про ковідні вакцини можна те саме сказати...