хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Освобождение через чтение

Тюрьми - це ракові пухлини соціyму. І навіть, якщо туди попадають здорові чи трохи пошкоджені клітки - на виході тільки онкологія.

А ось чудова ідея родом з Бразилії! Цитую:

"Бразильские заключенные сокращают свой срок с помощью книг.

В четырёх федеральных тюрьмах Бразилии заключенным предложено снизить срок наказания с помощью чтения. Каждая прочитанная книга позволит узнику освободиться на четыре дня раньше.

Выбор литературы оставлен за самими преступниками. Они могут читать как классику, так и философские или научно-популярные произведения. Причём о каждой прочитанной книге им нужно написать сочинение.

Программа, принятая бразильскими властями, получила название «Освобождение через чтение»

Плюси:

- у людини з кожною книгою випрацьовується звичка - читати!
- як у собаки павлова зафіксовується механізм: навчаюсь - покращую своє життя;
- росте інтелектуальний рівень;
- людина не випадає з загального соціуму;
- випрацьовується механізм досягнення цілі (в системах позбавлення волі, дуже атрофується картина світу - "хіба я можу на щось впливати")?

Моя ідея вирішення цієї проблеми важча у впровадженні, але в рази швидша в досягенні результатів. Якось викладу(c)

4

Коментарі

Гість: fedik777

113.08.15, 09:56

та пыздыть их нада

    213.08.15, 10:04Відповідь на 1 від Гість: fedik777

    та пыздыть их надаБразильцев?.

      Гість: paleogod

      313.08.15, 10:17

      в нашей стране в читательную тюрьму большинство людей нужно садить с пелёнок... а если не выучил наизусть Библию - расстреливать!

        413.08.15, 10:47Відповідь на 3 від Гість: paleogod

        в нашей стране в читательную тюрьму большинство людей нужно садить с пелёнок... а если не выучил наизусть Библию - расстреливать!біблії в костьор

          513.08.15, 10:49

          правельно ! начитаються і будуть більш шустріше і хитріше свої діла робить!

            613.08.15, 10:50

            випрацьовується механізм досягнення цілі (в системах позбавлення волі, дуже атрофується картина світу - "хіба я можу на щось впливати"? ---- що це? жах!

              Гість: Dambles

              713.08.15, 10:52

              а що допоможе читання книжок засудженим російьким окупантам не бути російськими окупантами?

                Гість: paleogod

                813.08.15, 11:31Відповідь на 4 від ЛУКАВИЙ

                в нашей стране в читательную тюрьму большинство людей нужно садить с пелёнок... а если не выучил наизусть Библию - расстреливать!біблії в костьоругу, там де палили книги пiзнiше спалювали людей... в Югославії початку 90-х був найнижчий рівень бібліотек по Європі і, як результат, громадянська війна... так само і у нас, мало читаючі безграмотні люмпени Донбасу, пролетаріат зековського походження переселений з післявоєнної голодаючої Росії, схватився за зброю і почав руйнувати свій дім.

                  Гість: paleogod

                  913.08.15, 11:34Відповідь на 4 від ЛУКАВИЙ

                  в нашей стране в читательную тюрьму большинство людей нужно садить с пелёнок... а если не выучил наизусть Библию - расстреливать!біблії в костьорБіблія закликає - не убий!

                    1013.08.15, 15:43

                    там (с)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна