Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Мож я пи*доватий?

http://hvylya.net/news/digest/kabmin-provedet-eksperiment-po-monetizatsii-subsidiy.html
ті,хто ніхкуя не хоче робити буде мати те,що я відірву від себе в вигляді податків і оплативши всі послуги за себе і того дядька...

100%, 4 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

121.06.16, 22:34

оно и сейчас так.

    221.06.16, 22:36Відповідь на 1 від Al KazlOFF

    оно и сейчас так.в кінці ще зможуть гроші зняти?

      321.06.16, 22:54

      Ти точно не, але стосовно експерименту - х.зна.

        421.06.16, 23:01

        Не противься ЗЛУ! А кто ударит тебя по ЛЕВОЙ щеке - сразу подставь ПРАВУЮ - для 2-стороннего РУМЯНЦА!
        А кто захочет отнять у тебя Последнюю Рубашку - ЛУЧШЕ САМ ОТДАЙ И ВЕРХНЮЮ ОДЕЖДУ! \Мтф. 5:38\
        Бачили очі, КОГО ви підносили на ТРОН - тепер ЇЖТЕ, хоч повилазьте...

          621.06.16, 23:07Відповідь на 3 від Танк_

          накуя робити перерозподіл? литвин платить 25% комунальних, він має корку бойовика...так я плачу і за нього...мож йому ще доплачувати?

            721.06.16, 23:08Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

            абсурд стає законом...

              821.06.16, 23:11Відповідь на 6 від Shnec

              накуя робити перерозподіл? литвин платить 25% комунальних, він має корку бойовика...так я плачу і за нього...мож йому ще доплачувати?А, то ти у цьому сенсі? А я одразу про свою сім'ю подумав. Для мене нібито нічого, нормально. Стосовно Лтвина - у всих цих покидьків не має бути ніяких статусів.

                921.06.16, 23:18Відповідь на 8 від Танк_

                куйня в тому,що закон однаковий для всіх....а пиздить тільки тих,хто хоче бути самодостатнім....все перекинули на їх плечі,замість ноормальних тарифів - ярмо....а щоб народ мовчав - їм сьогодні субсидії...затра їх відмінять ,а людей котрі мали запас і мали можливість бути незалежними від обставин не залишиться...

                  1021.06.16, 23:56Відповідь на 1 від Al KazlOFF

                  оно сейчас не так

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    4
                    попередня
                    наступна