хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

У кого така куйня?

У зв'язку з неодноразовими спробами технічного втручання в роботу сайту електронних петицій система переведена в режим перегляду.

Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]
4

Коментарі

18.11.15, 14:24

Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]

    28.11.15, 14:29Відповідь на 1 від Поговорим

    Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]є такі, що не тільки пишуть, але і підписують....куйня якась, вибірковість демократії

      38.11.15, 14:41

      Я підписати не зміг.

        48.11.15, 15:16Відповідь на 3 від Ivan_Tom

        Я підписати не зміг.почую кожного....

          58.11.15, 15:38Відповідь на 4 від Shnec

          Угу. Знайоме

            69.11.15, 12:48Відповідь на 1 від Поговорим

            Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]додаткові запитання є

              79.11.15, 18:57Відповідь на 6 від ЛУКАВИЙ

              Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]додаткові запитання єу мене така куйня вже 12 днів, подивися коли були останні петиції і скільки голосів вони получили. Що я вибраковка?

                812.11.15, 13:01Відповідь на 7 від Shnec

                Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]додаткові запитання єу мене така куйня вже 12 днів, подивися коли були останні петиції і скільки голосів вони получили. Що я вибраковка?взагалі зайти не можу із самого початку. не пускають

                  912.11.15, 20:02Відповідь на 8 від ЛУКАВИЙ

                  Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою [email protected]додаткові запитання єу мене така куйня вже 12 днів, подивися коли були останні петиції і скільки голосів вони получили. Що я вибраковка?взагалі зайти не можу із самого початку. не пускаютья перші підписав і все.... тепер хочу щоб порох назвав винних в неприйняи-ті і законодавчо не затверджених результатів референдума 2000 року

                    1013.11.15, 13:47

                    теперь и наши переписки и темы буду досконально просеивать и фиксировать тех, кто высказывается против властей и их "деятельности"
                    "СВОБОДА СЛОВА" , панове

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна