хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Новина вам на ранок

Вперше за історію існування шоу "Квартала" зняли з ефіру. Докладно тут.
Це що таке? Цензура? Хтось при владі боїться кучки коміків? Хто в темі - відпишіться, цікаво ж.
9

Коментарі

Гість: реал

18.11.15, 02:57

Квартал уже приївся народу АЛКАГОЛІКИ БЛІН Бухають більше чим я погранічнік )))

    28.11.15, 06:57

    Цензура или Бенины проделки.

      38.11.15, 07:18Відповідь на 1 від Гість: реал

      Квартал уже приївся народу АЛКАГОЛІКИ БЛІН Бухають більше чим я погранічнік )))судячи з твоїх слів - ти непитущій, тому що вони не бухають

        48.11.15, 07:19

        мож у водія дітей що взнаю, коли на тижні зустріну

          58.11.15, 07:48Відповідь на 1 від Гість: реал

          Квартал уже приївся народу АЛКАГОЛІКИ БЛІН Бухають більше чим я погранічнік )))

            68.11.15, 07:50Відповідь на 1 від Гість: реал

            цензура? їхні беззубі смішилки когось лякають? тьху! клоуни, які корчаться і веселять владу. На їхніх дуже критичних концертах більше всього сміялися ті, кого вони тіпа критикують.

              78.11.15, 08:30

              Плюсы уже дали объявление, так что фанаты могут уже перестать нервничать.
              "Нові випуски програми будуть показані 12 та 19 грудня.
              Програма "Вечірній квартал" не вийшла в ефір 7 листопада на телеканалі "1+1", оскільки при програмуванні поточного тижня сталася технічна помилка. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
              "Нові випуски програми "Вечірній Квартал" будуть показані 12 і 19 грудня відповідно, про що ми повідомили партнерів, як тільки ситуація стала для нас очевидною. Хочемо запевнити наших глядачів і шанувальників Студії Квартал 95, що причин для занепокоєння немає, вже 16 листопада в ефір вийде новий комедійний серіал виробництва Студії - "Слуга народу", а в грудні будуть показані нові випуски "Вечірнього Кварталу", - йдеться в повідомленні. - злямзила Вконтакті

                88.11.15, 09:49

                если честно, то для меня это выглядит как обычный пиар, стремительно теряющего свой рейтинг вышедшего в тираж 95-го квартала.... как-то так...

                  98.11.15, 09:55Відповідь на 1 від Гість: реал

                  Квартал уже приївся народу АЛКАГОЛІКИ БЛІН Бухають більше чим я погранічнік )))ти з ними змагаєшся?

                    108.11.15, 10:03Відповідь на 2 від Вискарион

                    Цензура или Бенины проделки.думаю, днями видно буде

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна