Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

про біганину...

...що дуже шкідлива для морального та фізичного здоров'я!

Мешканців Донбасу, що втекли до Росії, насильно записують в «ополчення»
15 вересня 2014 року 15:00

Так звану «Армію південного сходу» будуть доукомплектовувати за рахунок біженців з Донбасу чоловічої статі, що втекли на територію Росії.

Про це Еспресо.TV телефоном повідомив один з біженців з Луганська, що опинився на території Ростовської області Росії.

За його словами, наразі представники збройних сил Росії зондують ситуацію в таборах біженців на предмет відправки всіх чоловіків назад на Донбас  в лавах народного ополчення «воювати за Новоросію».

Людям, що не виявляють бажання воювати, ввічливо нагадують, що вони не мають в Росії жодних прав, бо не є громадянами і в разі їхнього безслідного зникнення ніхто навіть не шукатиме трупи.

...переклад для тих, хто "нєпанімаєтштовигаварітє":

...Тем, кто не изъявляет желания воевать, вежливо напоминают, что они не имеют в раше никаких прав, ибо не являются гражданами, и в случае ихнего бесследного исчезновения никто даже их трупов искать не будет.


10

Коментарі

Гість: DIO101

116.09.14, 03:34

Они все равно НЕ понимают что вы гаварите.

    216.09.14, 03:49Відповідь на 1 від Гість: DIO101

    ..значить, "ввічливо" щезнуть...

      316.09.14, 13:33

      я слышал другое их в Сибирь ссылают или в штрафбаты или стройбаты запмсывают

        416.09.14, 14:03Відповідь на 3 від boberjik

        морально зламаного зрадника набагато легше примусити бути рабом, та виконувати любу "роботу"