хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Останні слова героя перед смертю в полоні.

Поширте відео. Може хтось впізнає цю людину. Кажуть він ніби з Дніпродзержинська.Користувач, який виложив відео в ЮТУБ подав деякі дані.Доля невідома але тут він прощається з рідними.Думаю, в любому випадку рідні мають ним пишатися. Відео хтось зніс. Ось інша сила яка поки працює.Потім передали відео
https://www.youtube.com/watch?v=gLJuwFoNrtg
27

Коментарі

анонім

115.09.14, 22:10

незалежний донбас......це хто каже?

    215.09.14, 22:18Відповідь на 1 від анонім

    От чомусь ублюдок під камерою не засвітився. Але про незалежний Донбас я ніколи не чув раніше

      315.09.14, 22:21

      ВІЧНАЯ память і слава та дай БОГ воскресіння з небес таким нашим патріотам ! ШИРИМ ми офіцери УГВР ЦЕ відео але попередньо в неті ми вже читали що звати його ГЕОРГІЙ -ЮРІЙ та сім"я його в КАМЯНСЬКУ-Дніпродзержинську вже впізнала ! ЩИРІ співчуття всій нашій великій родині бо це страдник був справжнім нашим християнським героічним братом і совісним захисником Украіни ! ХАЙ СКОРІШЕ Божа й народна кара знищить всіх окупантів і зрадників УКРАІНИ ! http://blog.i.ua/user/4400999/ БОРІМОСЯ ! ПОБОРЕМО ! ЩАсливо з БОГОМ ! Слава УКРАІНІ

        анонім

        415.09.14, 22:25Відповідь на 2 від uraha

        От чомусь ублюдок під камерою не засвітився. Але про незалежний Донбас я ніколи не чув ранішепитань багато, це хтось,хто зовсім не розуміє що каже, скоріш не з України

          515.09.14, 22:27

          тяжелое видео......

            615.09.14, 23:16

            Це продажні подонки Х"ЙЛА творять беззаконня,український воїн тримаеться гідно.

              Гість: R0mmel

              715.09.14, 23:25

              Царство Небесне і Герою слава

                815.09.14, 23:34Відповідь на 3 від SOKILDNISТЕR+

                  915.09.14, 23:44

                  Вічно слава герою!

                    1015.09.14, 23:49Відповідь на 8 від ir-ris

                    ПОЧИТАЙТЕ коменти цього ЮТУБвідео http://www.youtube.com/watch?v=NFMf61aUPHo Юрий Алексеевич из Днепродзержинска, (фамилию не слышно): „За Украину за украинский Донбасс.“
                    Выступаем с гражданской инициативой присвоить Юрию Алексеевичу звание Героя Украины. После долгих издевательств и унижений, смотря глазами в смерть, этот человек не пал духом и сказал российским террористам в лицо за что и за кого воюет. Не известно жив ли этот храбрый войн или убит после записи данного видео.
                    За Украину за украинский Донбасс.
                    Слава Героям! Пишут"Его убили на следующий день. Они попали в засаду с моим другом, Юрий подорвался на гранате, после чего попал в плен. На видео не видно, но ноги его разорваны, я за то что бы ему было присвоено звание Героя."+Хай Бог верне ЮРІЯ з небес 2014рБ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна