хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Донос-шедевр. Юрій Смолич про Олександра Довженка


Донос-шедевр. Юрій Смолич про Олександра Довженка- http://www.istpravda.com.ua/articles/2018/09/10/152898/

Члени ВАПЛІТЕ. Сидять (зліва направо): Павло Тичина, Микола Хвильовий, Микола Куліш, Олекса Слісаренко, Майк Йогансен, Гордій Коцюба, Петро Панч, Аркадій Любченко; стоять (зліва направо) - Михайло Майський, Григорій Епік, Олександр Копиленко, Іван Сенченко, Павло Іванов, Юрій Смолич,Олесь Досвітній, Іван Дніпровський. Харків, 1926 рік.

ФОТО: Харківський літературний музей



Публікація дуже велика, але її варто прочитати...dada
1

Коментарі

123.09.18, 05:51

    223.09.18, 12:39Відповідь на 1 від Shnec

    люди не розуміють, що і на них також може хтось іший написати донос, і в цьому змаганні з тими іншими ніхто не зможе бути переможцем, що і сталося з цими доносчиками, коли несподівано для них були розсекречені архіви КДБ...
    -----------------------
    дякую за плюсик і ком...





    э

      323.09.18, 19:44Відповідь на 2 від ГалинаВ

      я виріс в режимному місті, була комендантська година...сексотів всіх знали в обличчя і вони мирно співмешкали

        423.09.18, 22:51Відповідь на 3 від Shnec

        на жаль, життя із сексотами - то зовсім не так смішно, як ви згадуєте, але, якщо вам чомусь пощастило не постраждати від стукачів, то зовсім не означає що тим, хто дійсно постраждав від стукачів теж так смішно, як і вам ..., нагадаю, що стукачихами були дружини багатьох письменників, і одна із них була дружиной Олександра Довженка, яка була красунею, та талановитою актрисою, і допомагала А.Д. під час зйомок його фільмів, і навіть якщо А.Д. знав про її доноси, то він все одгно нічого не міг змінити, не дай Боже нікому робити схожий вибір...

          524.09.18, 06:26Відповідь на 4 від ГалинаВ

          в 1995 гпу шантажувало мене особистою справою....моєю...том, що був перший - 1978 рік....

            624.09.18, 06:27Відповідь на 5 від Shnec

            але то були "сводки", а не доноси....

              724.09.18, 13:04Відповідь на 5 від Shnec

              в 1995 гпу шантажувало мене особистою справою....моєю...том, що був перший - 1978 рік....
              невже вам насправді було смішно в 1995 році...

              а може ви вважаєте що доноси нікому не шкодять...

                824.09.18, 18:56Відповідь на 7 від ГалинаВ

                в 1995 гпу шантажувало мене особистою справою....моєю...том, що був перший - 1978 рік....невже вам насправді було смішно в 1995 році...

                а може ви вважаєте що доноси нікому не шкодять...
                Жизнь не обходится без сук,
                в ней суки с нами пополам,
                и если б их не стало вдруг,
                пришлось бы ссучиваться нам.(гарик)
                мене тоді вимусили залишити підприємство....на якому зберігалося мого майна ....май же на лям долярів.........і не посадили....а вдруге вже посадили але по виправдальному вироку,добре розуміючи,що в них є можливість дати термін при бажанні. так що коли ми на волі, це тільки тому,що нікому не заважаємо в цей час і не більше