хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Горький Лук - "Зайса (лаврид)"



https://gorky-look.livejournal.com/213895.html
Зайса (лаврид)

Зайса мой, я домой уже еду.
Поезд только прошел Волноваху.
Я приеду к тебе без победы.
Лишь с циркадой
и «гоу все нахуй».

За полгода не сделаешь дела.
Там делов —
выше Башни, мой Зайса.
Но я сам домагався до зброи.
Я не спал,
Чтобы ты высыпалась.


Я не вырвался к Новому году.
Я старался,
да просто не вышло.
Но какая в апреле погода!
И летят лепестки
белых вишен.


Мы на Спуске засядем с тобою
Я открою бутылку с
айраном.
Люди ходят,
одеты в цветное.
Не в койоте,
и не в мультикаме.


Просто ходят, обычные люди.
Мы сидим на скамейке,
обнявшись.
Мне с циркадой
понять это трудно -
Люди в шортах!
Пиздец, моя Зайса!


Я тебя обниму и уеду,
Ты заплачешь , и скажешь:
«понятно...»


Я приехал к тебе без победы.
И вернусь,
чтоб вернуться обратно






Справка:
Gorky Look — Вікіпедія

Gorky Look[ред. • ред. код]
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Gorky LookСвятослав СтьопкінНаціональністьДіяльність
Україна Україна
блогер

    Gorky Look (також: Гіркий лук, Горе лукове) — популярний український російськомовний блогер. Веде однойменний блог у стилі політичної сатири на платформі ЖЖ. Тема блогу — «кацапознавство»(рос. «кацаповедение»).

    Автор народився в Києві. За освітою — філолог, працює учителем російської мови та літератури. Йому довелося попрацювати в різних місцях — від фельдшера до керівника підприємства.[2] Справжнє ім'я — Святослав Стьопкін.

    лог був створений 1 листопада 2014. Автор у іронічній формі висміює імперськість і відсталість «русского міра». Основною метою блогу декларує вивчення «ватної мутації» людства. Блог ведеться у форматі «катедри», де Gorky Look виступає як професор, а читачі — як кадети. Дописи блогу часто виходять за рамки пристойності та мають яскраво виражене сатиричне «антиватне» та «антикацапське» спрямування. Усього за кілька місяців проект вийшов у топи блогів, новин та оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

    У 2017 році з'являється автономна версія блогу http://gorky-look.org.ua

    У серпні 2015 на базі постів блогу вийшла книга рос. «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению» обсягом 416 сторінок, видавництво «Віват». Перший наклад був розкуплений ще до надходження у продаж.


    =============

    PS: даю ссылку на очередной пост блогера Горький Лук -  

    https://gorky-look.livejournal.com/214147.html

    1

    Коментарі

    18.05.18, 19:58

      29.05.18, 06:01

      і знов по колу.... буде покоління тих, хто інше робити не вміє....і не захоче

        39.05.18, 10:55Відповідь на 2 від Shnec

        і знов по колу.... буде покоління тих, хто інше робити не вміє....і не захоче
        такі покоління були і будуть завжди, кому як не вам, християнину, про це весь час самому собі не нагадувати,

        а я вдячна вам за ком, я додала в кінці публікаціі довідку з Вікіпедії про автора вірша- Горе Луковое, і як бачите, Святослав Стьопкін - це не тільки патріот України, але й він дуже роботяща людина, і завдяки таким волонтерам наша армія змогла зупинити росіських бандитів, і показати всьому світу справжню Україну, яка виборює свою Незалежність від скаженого кремля

        але я вас зрозуміла - вам не подобається Св. Стьопкін за його негативне ставлення до юлі, і саме це я вважаю найгіршим наслідком боротьби за булаву наших мільярдерів, які свідомо розпалюють ворожнечу, щоб ми вбивали себе замість них