хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Умножайте добро на землі

                   Третья дорога-терном покрыта,                     Рытвинами, ухабами и ямами изрыта                     Хоромов нет, курортов тоже,                     Здесь одни лишения похоже,                     Это дорога честных людей....                                 KENT STAR
Бідність - не ключ від Небесних дверей, Багатство - іще не дорога до пекла. Було б  тоді просто ділити людей: Оцього - до світла, того - куди смеркло... В дитячих казках лише сталі герої: Бідняк - це розумний, багатий - потворний. В житті ми тримаємось правди старої, Де ікс - білий колір, а ігрек - то чорний. Я знаю немало заможних людей, Що стежку знайшли  до Господа Бога. І знаю таких, що останнє проп'є, Укравши у мами, бо він, бачте, вбогий. У нього немає на рідних грошей, Та він має кошти на "друзів" і пойло. Щодень вдома лайки і сльози дітей. Спитайте у нього, чи вірить він в Бога! "Я вірю, Бог є!" - відповість вам п'яниця, Гикне й перехрестить жлукто-кишківник. Наколки Христа у найближчій в'язниці Очікує злодій, крадій, гвалтівник... У храмах на свято придбали ікони, Християнами гордо себе іменуєм. За здравіє рідних б'ємо ми поклони, Ім'я свого Бога лиш  згадуєм всує... А хтось пригадає якусь добру справу, Коли й безкорисно й для кого зробив? Подав старцю гріш, втамував його спрагу, Чи може, слабкого від всіх захистив? Можливо, дитину узяв з дитбудинку, Навідав батьків і підтримав розмову? А може, як донор маленьку краплинку Людині чужій віддав кров позавчора? Я вже не про дерево, дім і про сина, Я просто за добрі, шляхетні діла... Щоб бути в раю, одна є причина: Добро на землі примножити в поті чола!
16

Коментарі

Гість: друг 71

122.04.12, 19:56

дуже хороший вірш !!!!

    222.04.12, 19:57Відповідь на 1 від Гість: друг 71

    ДЯКУЮ

      322.04.12, 20:00Відповідь на 1 від Гість: друг 71

      скажіть, будь ласка, вам прийшла розсилка-лист про вірш, чи ви випадково побачили? Бо мені уже 2 листи приходять про те, що пошта моя не працює...

        422.04.12, 20:48

        Хороший ответ! Поддерживаю на все 100!
        Рассылка твоя приходит, все ок!

          522.04.12, 21:23Відповідь на 4 від Winged*Nika

          спасибо, Ника!

            622.04.12, 21:35

              722.04.12, 21:37Відповідь на 6 від An!mA

                822.04.12, 21:57

                Отлично!

                  922.04.12, 22:30Відповідь на 8 від Я ОДЕССИТКА

                    Гість: thoughtless

                    1023.04.12, 00:57

                    Очень умное стихотворение!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна