Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Свобода в Інтернет

Люблю розгорнуті технології, вони дають детально вивчати і відкривати щось нове, а це науково.

Ось статистика за добу

Тобто мій веб-захист за добу перевірив 641 сайтів.

Ну звичайно ж я скільки сайтів за день не проходжу то де ж береться скільки адрес?

Значить тільки з однієї сторінки, наш браузер прошиває паралельний трафік, і можливо один з них завантажить вірус.

Ось загальна статистика

Як бачимо на думку безпеки, два посилання було загрозливі, і десять під питанням.

Декому веб-захист не подобається своєю скурпульозністю, а мені воно симпатичне.

До того ж антивіруси з веб-захистом захищають банківські операції, на ймовірність, що зломисна програма відправить на адресу все, що ми вводимо клавіатурою.


Map
0

Коментарі

12.01.15, 23:56

Складемо також подяку друзям за підтримку з цим антивірусом, це на подобу такої історії http://blog.i.ua/community/3665/1616596/

    22.01.15, 23:58

    І як я колись говорив: якщо ти вільний, значить друзі у тебе ще є.

      33.01.15, 00:00

      Мені пох, у мене лінукс.

        43.01.15, 00:02Відповідь на 3 від Хайдер

        Мені пох, у мене лінукс.а в мене взагалi немаэ internet та компа

          53.01.15, 00:07Відповідь на 4 від Doppler

          Мені пох, у мене лінукс.а в мене взагалi немаэ internet та компаУ мене є старенький комп на горищі.

            63.01.15, 00:30Відповідь на 3 від Хайдер

            Лінукс тим цікавий: у нього не буває вірусів але це ніхто не перевірив.

              73.01.15, 00:49Відповідь на 6 від Крилами віри

              Лінукс тим цікавий: у нього не буває вірусів але це ніхто не перевірив.Бывают. Просто они вреда системе нанести не могут. Если, конечно самому не дать права доступа на системные файлы.

                83.01.15, 00:51

                До того ж антивіруси з веб-захистом захищають банківські операціїЕрунда

                  93.01.15, 00:56Відповідь на 8 від Бес Понятия

                  Така задача у платних антивірусів. Дивимось тести на Ютуб.

                    103.01.15, 01:02Відповідь на 9 від Крилами віри

                    Така задача у платних антивірусів. Дивимось тести на Ютуб.Такая задача у стека протокола HTTPS, средств аутентификации, авторизации клиента и дополнительные средства защиты на сервере банка. Дивимось wiki, читаем популярные статьи на хабре и не городим чушь про антивирусы.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна