хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Чи стала Лінукс, продуктивніша за Віндовс у графіці?

Замінив  не сумісну з  Віндовс 10,  відеокарту на нову, а тільки купив  карту як Майкрософт  заявили, що  у мене не сумісна  і  материнська плата, отже  моя  акційна ліцензія  втратила сенс, а ліцензія  Віндовс 7, завершує дію на наступний рік.  Більше того  на Віндовс 7, нова карта виявилася туговатою і єдиний  браузер, що тягне графіку є  Файрефокс  або  Пале Моон.  Та останнім часом і Файрефокс у мене гальмує.  А більше того  системи  32 біт, пора викидати  і ставити 64 бітні бо Нвідіа, припинила  їх підтримку.  І пішов я на Лінукс але популярна в Україні  Мінт, припинила  підтримувати  апаратне прискорювання на моїй новій відеокарті, а це катастрофа(можливо крім Хроміум), і тут пощастилось знайти Ubuntu LTS, система підтримує апаратне прискорювання на всіх браузерах а цим часом  знайшов  новий браузер  
стало цікаво  звірити  продуктивність  з  Файрефокс на Він 7.  Лінукс на  цьому браузері,  і  для зразка взяв Ютуб, обскакала  Віндовс.  Це неймовірно але ж  не давно  Лінукс, завжди програвала Віндовсу у швидкодії  графіки навіть  по відео.


Stats
0

Коментарі