Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

В день Радіо

smile В наші дні Українське радіо припинило трансляції на СХ(чомусь) тому зараз пив чаю, і увімкнув Голос Росії на 999 кГц. Виявляється моє співтовариство вийшло до дню Радіо, а я над цим не замислився навіть.

Радіоаматорством я почав займатись етак в 14 років. По-перше проходив Фізику в школі, а по-друге був заядлим любителем слухати далекі мовні радіостанції. Отже проблема була з батарейками до приймача. От і відкрив книгу яка потрапила мені так дивовижно як ця замітка потрапила на день Радіо, а книга звалась "Юнний технік" І паяльник хто зна чого лежав в одному місці(новенький). Я сів і трясучими руками від хвилювання, по книжечкі сам на сам навчився чи можна сказати "опанував" секрети паяння паяльником 60Вт. А потім взяв з місцевої бібліотеки книжку, що вчила ремонтувати побутову техніку, а як пора повертати назад то бібліотекар сказала, що книга в жахливому вигляді(потерта), і подарувала мені її. Так по цим двом книжкам і без компютеру я навчився ремонтувати майже всю побутову техніку того часу. Раз нам місцевий телефоніст ставив імпортний телефончик, а розеток в нього не було, і він просто скрутив провід. Я знайшов рішення, і припаяв колодочки від батарейок Крона. Як іншим разом він зайшов в дім то здивувався і сказав: еслі шо то дзвони. Так у мене зявився товариш по радіохоббі який навчив ремонтувати телевізори, і навчив купувати радіокомплектуючи бо сам їздив на мої замовлення, і жертвував кошти з власних кишень. Фактично радіотехніку мене вчили ремонтувати по телефону. Валера Михайленко і Яків Немченко. Сьогодні Інтернет спрямований на продовження вивчення початих зайнять, і ближчими днями через форум та цей портал я вперше практикував паяльну станцію для наміру провести легку профілактику моєму монітору ПК, і скажу, що як завжди виконав ту роботу про яку довго сперечались на форумі. Коротко до дню Радіоspasibo

Рейтинг блогов
2

Коментарі

113.02.13, 16:52

"книга в жахливому вигляді"

Вот плохо, что вы так относитесь к книгам

    213.02.13, 16:54Відповідь на 1 від CKB

    Вона й досі у мене на поличкі в робочому стані

      Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

      313.02.13, 17:05

      А передатчики "СВ" на лампе 6п3с робыв ?

        413.02.13, 17:26Відповідь на 3 від Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

        От чого я не робив так це передавальних станцій хоча друзі й навязували цим займатись.

        Просто вивчав як провести профілактику чи ремонт побутовій техніці

        Наприклад я вмію ремонтувати настінні годонники з електронним приводом, ремонт одного то ціла історія.

          514.02.13, 22:22

          Майже мій шлях описуєте!!! Щасти Вам і надалі!

            614.02.13, 23:06Відповідь на 5 від Кривовус

            Але Ви ж не радіотехнік?

            А як радіотехнік то вмикайтесь в товариство марки Україна, і розповідайте свої історії.

              714.02.13, 23:41Відповідь на 6 від Крилами віри

              Але Ви ж не радіотехнік?

              А як радіотехнік то вмикайтесь в товариство марки Україна, і розповідайте свої історії.
              -Налагоджувальник засобів КВПтаА, а це всього потроху...
              Але я мову веду про життєвий шлях.
              А історії мої у мене в блозі, погортайте, як час буде, про техніку там мало - не всім те цікаво, там більше про стосунки, про бачене та почуте..

                815.02.13, 00:01Відповідь на 7 від Кривовус

                Значить Ви вловив особливий підхід, що повторюється в моїй історії вздовж часу.

                Назвали це життєвим шляхом, і ним пройти реально й на будування(не збанкрутимось).

                Це дуже цікаво коли на широкій дорозі тебе зіткає тисячи спокус, а шукаєш одну особливу(мудру), і дістаєшся успіху. http://otvet.i.ua/user/2971606/11447/

                  915.02.13, 17:50Відповідь на 8 від Крилами віри

                  Значить Ви вловив особливий підхід, що повторюється в моїй історії вздовж часу.

                  Назвали це життєвим шляхом, і ним пройти реально й на будування(не збанкрутимось).

                  Це дуже цікаво коли на широкій дорозі тебе зіткає тисячи спокус, а шукаєш одну особливу(мудру), і дістаєшся успіху. http://otvet.i.ua/user/2971606/11447/
                  Не зовсім зрозумів. Може в посиланні помилка?

                    1015.02.13, 19:02Відповідь на 9 від Кривовус

                    Не думаю, що помилка.

                    Просто я не знаю чим надихнула Вас ця замітка. Якщо Ви про життя, а не про Радіо то я дав такий приклад: одні від життя чогось чекають, а ми з Вами вишукуємо особливі рішення в різних ситуаціях.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна