хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

"Антонов" не злякався погроз Росії вийти з проекту Ан-70

Генконструктор ДП " Антонов " Дмитро Ківа вважає , що вийшовши з проекту Ан -70 Росія нашкодить в першу чергу собі . Відповідну погрозу віце -прем'єра РФ Дмитра Рогозіна Ківа назвав словами некомпетентної людини .


На даний момент, крім Росії, існує ще два виробника, які готові організувати на своїй території виробництво літаків Ан -70. Про це розповів журналістам президент - генеральний конструктор ДП "Антонов " Дмитро Ківа.

"Тим , хто думає , що якщо Росія вийде з проекту Ан -70 , це буде нам на шкоду, то він помиляється. З моєї точки зору , це Росії буде на шкоду. Більше того , ми, не проти , щоб Росія вийшла з цієї програми . На сьогодні є два виробника не з Росії, які готові запустити у себе виробництво цього літака і готові виділити гроші. Є такі багаті компанії та країни ", - заявив Ківа.

"Тому ситуація така , але ми , і я підкреслюю , що ця ситуація стосується всієї тематики , працюємо і готові працювати з Росією. Більше того , ми давно і багато працюємо з Росією , вона була і є наш головний стратегічний партнер" , - додав він .

За словами Дмитра Ківи , у ДП " Антонов" були підписані з РФ протоколи та документи. Компанія почала передавати документацію на серійне виробництво Ан -70 на КАПО , з яким були підписані необхідні документи , також всі папери були підписані з ВАТ " Туполєв" , яке повинно було все це супроводжувати , Об'єднаною авіабудівною корпорацією ( ОАК) і Міністерством оборони РФ. Крім того , Ківа також нагадав , що всі дефекти та зауваження , які перешкоджають запуску виробництва Ан -70 , були зняті , і було підписано висновок , що літак придатний до серійного виробництва.

"На жаль , зараз питання про серію не піднімається . І я чув в пресі заяву віце -прем'єра РФ Дмитра Рогозіна , що Ан -70 - " віртуальний " літак і що він конкурент Іл -76. Я думаю , що так можуть заявляти тільки некомпетентні люди . Для подібного середнього оперативно -тактичного літака є дві головні речі . він повинен підвезти війська, як техніку так і озброєння безпосередньо до місця бойових дій і здійснити посадку на коротку грунтову ЗПС. Це була мета Ан -70 - він може перевозити всі основні види озброєнь і військової техніки. Для цього у нього є відповідна велика кабіна , щоб перевозити техніку або 300 чоловік особового складу ", - заявив Дмитро Ківа.

" І другий критерій - це короткий, грунтовий аеродром. Ан -70 здатний здійснити посадку на коротку грунтову ЗПС 600-800 метрів. Ось ці завдання Іл -76 не може вирішити . Тому він йому не конкурент . Я вже не кажу про такі речі , як витрата палива. на Іл -76 годинна витрата близько 8 тонн , а на Ан -70 всього 4,4 тонни на годину. Ці літаки абсолютно не конкуренти " , - додав він.
21

Коментарі

129.08.13, 21:42

москалі блефують

    229.08.13, 21:46

    Своїми діями кацапи нагадують пса, який хоче вкусити власний хвіст...

      329.08.13, 21:53Відповідь на 1 від Люстерко

      Рогозін - колишній комсомольський функціонер і журналіст-міжнародник за освітою займається проблемами ВПК Росії і дає оцінку літакам.А зараз іще і реформує Роскосмос після аварії "Протона".Аж смішно.Скоро напевно взагалі літати перестануть.

        429.08.13, 22:00Відповідь на 3 від uraha

        воно ще в Брюселі при штабі НАТО якись там представником світиться, пустопорожне брехливе чє.ме.о

          529.08.13, 22:22Відповідь на 4 від Люстерко

          ага.

            629.08.13, 23:35

            Ураааааа!!!

              730.08.13, 00:15

              Ну і хай виходять.

                830.08.13, 09:38

                У світі є лише ТРИ літаки, які можуть бути конкурентами АН-70 = С17, А400М, Юнь-20.
                Але ЛИШЕ Ан-70 здатний літать з **непідготовленого поля = 600 метрів**.
                Для інших літаків потрібна смуга мінімум в 900 метрів, і "облагорожена".
                А росіянський "конкурент" Іл-76 може злетіти тільки з 2-кілометрової БЕТОНКИ, а керосина ЖРЕ в ДВА РАЗИ БІЛЬШЕ.

                  930.08.13, 12:51

                  не потрібно було взагалі з ними розпочинати

                    1030.08.13, 13:33Відповідь на 1 від Люстерко

                    москалі блефуютьБлеф, взагалі, характеризує їх спосіб дії. Це й історії стосується, та й усього іншого.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна