хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Часы Золотая рыбка Van Cleef & Arpels

Ювелирный бренд Van Cleef & Arpels представил публике уникальные часы, выполненные в форме золотой рыбки.

Мы продолжаем рассказывать о произведениях высшего ювелирно-часового искусства, которые были представлены в этом году на SIHH-2015. Сегодня мы не смогли оторвать взгляда от произведения Van Cleef & Arpels.

Новые часы Van Cleef & Arpels



7

Коментарі

Гість: Фёдор Сумкин

122.01.17, 11:25

Любите Ви споглядати на витвіри мистецтваДоброго дня Вам!

    222.01.17, 11:25

    Ну да, это сайт миллионеров - лохов и все щас ломанутся покупать эти побрякушки!

      322.01.17, 11:33Відповідь на 1 від Гість: Фёдор Сумкин

      так, це саме витвори мистецтва-) коли природня краса каміння поєднанна із людскою винахідливістю. Це надзвичайно цікаво

        422.01.17, 11:34Відповідь на 2 від Андрій1961

        не все потрібно купувати-)))Я отримую задоволення милуючись творами мистецтва, ювелірні вироби високого класа то теж мистецтво. Важливо все: огранка каміння, підбір каміння, дизайн, технічна сторона...це хахоплююче

          522.01.17, 11:36

          до чого тут Янык? Дуже прикро, коли дівчина має сама собі купувати прикраси. Але ще гірше, коли купуєтся фейк. Треба мати смак, для того я й надаю приклади високої ювелірної моди

            Гість: Фёдор Сумкин

            622.01.17, 11:36Відповідь на 2 від Андрій1961

            Ну да, это сайт миллионеров - лохов и все щас ломанутся покупать эти побрякушки!А Вам лишній раз неприємно глянути на вищий пілотаж майстрів своєї справи,чому зразу неодмінно бігти купувати?

              722.01.17, 11:38

              omg... какая потрясающая работа

                822.01.17, 11:56Відповідь на 7 від bagheera

                да, фантастическая работа. В принципе только несколько ювелирных домов работают на таком уровне. Ван Клиф бесподобен. Я сдержива себя, чтобы не выкладывать видео за видео. У них офигенные придумки.

                  922.01.17, 12:28Відповідь на 3 від ЛанаМ

                  так, це саме витвори мистецтва-) коли природня краса каміння поєднанна із людскою винахідливістю. Це надзвичайно цікавоНу, це мабуть справа смаку! У мене ці коштовні іграшки почуття захвату не викликають!

                    1022.01.17, 12:40Відповідь на 9 від Андрій1961

                    я можу поцікавитись -а що викликає? я викладала цікаві годинники-це цікаво?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна