хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Путин свергнет Януковича

На цьому тижні довелося поспілкуватися з одним військовим з військомату.Я запитував його на рахунок інфомації з інтернету, про те що  в українському війську бум. 

http://www.newsland.ru/news/detail/id/477972/

http://nnm.ru/blogs/X0MYT/v_ukrainskoy_armii_anshlag/page2/

http://ru.tsn.ua/ukrayina/v-ukrainskoi-armii-anshlag-7-pretendentov-na-odno-mesto.html

Цікавою ж була його відповідь, виявляється бума на строкову службу в Західному регіоні немає, в основному конкурс  до війська, на строкову, в депресивних районах, донеччини, луганщини, дніпропетровщини.На питання, які ж  критерії конкурсу, він не зміг мені дати відповідь.Але по аналогіїї розповів, що по негласному розпорядженню, на контрактну службу вибирають молодих людей, або з російськомовних, або з етнічних росіян. До чого яце все написав.На рамблері натрапив на посилання російських масмедіа http://www.newsland.ru/news/detail/id/819726/, подібною інформацією був забитий практично весь рунет.

В давнину в Іспанії, в портових містечках, власники кораблів наймали команди моряків безпосередньо в близько прилеглих тавернах, а ті потім, на нетверезу голову, вибирали собі капітана .Який не рідко, мяко кажучи,виявлявся покидьком. Пізніше власники змінили цю тактику.Проте цікавий момент, яким би покидьком не був капітан,але по відношенню до піратів він був завжди в одній обіймі з командою.

Давайте представимо, що таке станеться. На кону Крим і це дуже реалістично.Враховуючи агресивну воєнну доктрину росіян, я не думаю, що вони будуть в цьому питанні менш передбачувальні ніж у Грузії.

І що ж будуть робити в цьому випадку наші громадяни? У нас є Конституція і там все написано, що і як нам потрібно робити, в такому випадку, але є ще  один атрибут нашої державності- гарант Конституції президент.І яким би не було моє власне ставлення до Януковича, виходить мені потрібно буде зі зброєю в руках стати на захист нашої незалежност,і у тому числі Януковича.Навіть не знаю як таке уявити. 30% населення понесе Путіну хліб-сіль. а на Заході та в центрі люди захочуть стати під штики.Питання а де ви дорогі друзі візьмете ці штики? В армії, як я зрозумів, вже сформовано офіцерський склад який проводить набір по національній ознаці.Да і захищати Януковича мало хто захоче, але тоді получається, що ті хто не буде захищати президента та незалежність, будуть на стороні Путіна.????

Більшість скаже: купимо зброю,і станемо на захист незалежності без Януковича. Повна маячня.По-перше:ПМ (пістолет Макарова) в олії без номера з однією обоймою патронів - 700 - 1100 доларів/євро за 1 шт.ТТ в олії без номера з однією обоймою патронів - 1100 - 2000 доларів/євро за 1 шт.Автомат Калашникова в олії без номера з однією обоймою патронів - 4000 - 6000 доларів/євро за 1 шт.По-друге, більшість людей  не має досвіду бойових дій, а тому  потрібно купувати памперси ,а не зброю.

По третє ринок зброї давно контролюється спец службами, тому шансів ніяких.

А тепер потрібно вияснити, конкретно, позицію кожного.


0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

60%, 24 голоси

40%, 16 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
37

Коментарі

113.11.11, 06:09

Приєднаюсь до політиків здатних вирішити ситуацію мирним шляхом...
А я на своїй хвилі!
Геть Верховну Раду і Юля наш Президент.

    213.11.11, 08:53

    я тоже за мирное решение вопроса. хотя скорее, это иллюзия.
    все время ощущение близкой крови.и в то же время ощущение приближения тупого совка...

      анонім

      313.11.11, 10:15

      Сперва попробую мирно.

        Гість: Лютый Гриня

        413.11.11, 10:25Відповідь на 1 від Округ 31

        Приєднаюсь до політиків здатних вирішити ситуацію мирним шляхом...
        А я на своїй хвилі!
        Геть Верховну Раду і Юля наш Президент.

          513.11.11, 10:33

          не радостная картина получается

            613.11.11, 11:20Відповідь на 5 від Hudson Hawk

            не радостная картина получаетсяУперед, уперед до України - країни супердержави третього тисячоліття!


              713.11.11, 11:32

              Відсутній один пункт, дуже важливий-"Захід нам допоможе".
              А об'єктивно виглядає так, що ніхто і нікуди з московії сюди не сунеться, навіть в Крим.
              З одного боку це не суперечить їх військовій доктрині, а з другого боку зараз їм це і не під силу. Я вже не кажу про Україну, але навіть сам Крим їм не витягнути економічно.
              Набір в військо російськомовних, чи то етнічних москалів нічого не міняє, їх і раніше набирали і не думаю, що в меншій кількості. Ситуація є відображенням економічного стану в країні. Навіщо в центрі і на заході бігати за призовниками, коли на сході і самі йдуть?Боєздатність армії від цього не погіршиться, бо далі просто нікуди.
              В розмові з одним з генералів виявилося, що у нас не армія,а караули по охороні складів(сторожі).
              Нагода була, але ж не .....
              А про Захід-не жарт.

                813.11.11, 11:57

                Нет у нас политиков, которіе способны что-либо решать.
                Оружие не возьму в руки - есть для этого более способные.
                Надеюсь, что пригжусь в рядах националистов

                  913.11.11, 11:57

                  Для вас армія, як щось ключове, невідоме, а відтак це вас всіх лякає. Повірте, армія буде задіяна в саму останю чергу. Чому? Та тому, що в армії, як у дзеркалі суспільства, теж є прихильники Тимошенко, регіонів, нацоналістів тощо. І ви самі розумієте, що при такому розкладі, у випадку розгортання вище викладених подій, Україна отримає збройні формування регіонального типу. А що до зброї, думаю цього добра вистачить на всіх: і досі з совкових часів на території України існує безліч складів зі зброєю та боєприпасами. А ось інструкцію до ПМ, АК-74 та т.п. варто почитати всім.

                    1013.11.11, 12:46

                    За мирний шлях...але уроди при владі, на це і сподіваються і нічог не бояться...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна