Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Україна у вогні

У Києві бенкетувало офіцерство Адольфа Гітлера. Свою промову виголосив новопризначений чорний отаман України Еріх Кох. З усіх радіостанцій транслювалася його промова. Він говорив своєму синові Людвігу, що українську землю можна їсти. Такі, як українці, не підкоряться. Коли він дивиться на їхню смерть, то завжди тремтить од жаху. Але, Людвігу, ти мусиш знати: у цього народу є нічим і ніколи не прикрита ахіллесова п'ята. Ці люди абсолютно позбавлені вміння прощати один одному незгоди навіть в ім'я інтересів загальних, високих. У них немає державного інстинкту. Ти знаєш, вони не вивчають історії. Дивовижно. Вони вже двадцять п'ять літ живуть негативними лозунгами одкидання бога, власності, сім'ї, дружби! У них від слова «нація» остався тільки прикметник. У них немає вічних істин. Тому серед них так багато зрадників. От ключ до скриньки, де схована їхня загибель. Нам ні для чого знищувати їх усіх. Ти знаєш, якщо ми з тобою будемо розумні, вони самі знищать один одного.

Я прийшов знищити твій рід. Я знищу твоїх маленьких синів, щоб не було в тебе роду. Я зґвалтую і оскверню твою дружину, твою наречену, щоб не було в тебе роду. Я заморю голодом твоїх батьків, щоб не було в тебе імені. Я спалю твої старовинні міста, щоб не було в тебе історії. Я знищу пам'ятки твоєї культури, щоб не було в тебе душі.

Олександр Довженко УКРАЇНА У ВОГНІ 1943 р.

Як вам актуальність?

24

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

11.07.12, 15:39

Советники Януковича пользуются этими знаниями и действуют согласно этих пунктов

    21.07.12, 16:06

    шото ваще пессиместично

      31.07.12, 17:13

      надумано і необ*єктивно

        41.07.12, 18:16

        Так було. Так є.

          51.07.12, 19:50

            61.07.12, 21:33

            Слово в слово! І таки в огні! Недарма Сталін Довженка не відпускав на Батьківщину!

              71.07.12, 22:10

              "Я прийшов знищити твій рід. Я знищу твоїх маленьких синів, щоб не було в тебе роду"
              В продлжение к сказанному:
              Из "ПОСОБИЯ по Массовому Уничтожению Народов и Захвату их Земель"!
              "А в городах сих народов, которых Господь Бог твой даёт тебе во владение,
              НЕ ОСТАВЛЯЙ В ЖИВЫХ НИ ОДНОЙ ДУШИ, но предай их заклятию: Хеттеев и
              Аморреев, и Хананеев, и Ферезеев, и Евеев, и Иевусеев, и Гергесеев (и украинцев) –
              как повелел тебе Господь Бог твой".
              «Бог твой введёт еврейский народ в землю (СЛАВЯНСКУЮ) с городами,
              которых ТЫ НЕ СТРОИЛ, и с домами, наполненными всяким добром,
              которых ТЫ НЕ НАПОЛНЯЛ, и с колодезями, высеченными из камня,
              которых ТЫ НЕ ВЫСЕКАЛ, с виноградниками и маслинами, которых
              ТЫ НЕ САДИЛ! И будешь ЖРАТЬ и НАСЫЩАТЬСЯ».

                82.07.12, 06:04

                в обране

                  92.07.12, 08:30

                    102.07.12, 10:08

                    если все так, то страшно за своих детей и внуков.
                    и возникает один вопрс: "Доколе?"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна