хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Вступаємо в урок

Виявляється Біблія це книжка, а ми вже не вміємо книги читати. Смішно згадувати діалог http://otvet.i.ua/user/94197/12557/ де ми говорили про книгу... спробуйте знайти ці смішні моментиsmile

Вступ в урок на цей раз, я фрагмент змонтував і він складається з двох частинок бо так цікавіше:

0

Коментарі

Гість: О-leg-O

13.07.13, 17:59

Життя -- ото книга.

    23.07.13, 18:05Відповідь на 1 від Гість: О-leg-O

    Ви про Біблію?

    Ну так, це

    Змінити життя, і духовне зростання

    Правда де які звикли радитися з людьми, і про книги не мають поняття

      33.07.13, 18:10

      откуда красный квадрат наказания у столь благочестивого пользователя портала?

        Гість: О-leg-O

        43.07.13, 18:12Відповідь на 2 від Крилами віри

        Я про ЖИТТЯ. Біблія цікава книжка, але ж ЖИТТЯ таки набагато цікавіше. Тим більше, що попи самі не читають і не живуть по біблії. Або читають вибірково, обходячи 10 заповідей, і 7 гріхів.

          53.07.13, 19:13Відповідь на 3 від Лиса_ ТА

          Наказання це обмеження в сервісах, а квадратик це непорозуміння колег.

          Блогер має часткові інструменти для модерації, отже кожен на порталу є модером.

          Інколи християни не розуміють один одного, а тут модератор порталу викликав модератора блогу.

          Від поведінки порталят, залежать клякси на аватарі інших.

          Думаю треба ввести на порталі нову вакансію: суддя, адвокат, вихователь, і притримуючись правил http://blog.i.ua/community/3399/1246557/ формувати портал

            63.07.13, 19:22Відповідь на 3 від Лиса_ ТА

            На Пасху, я склав спеціальну замітку, її зміст залежав він тодішнього оточення на порталу, якими були блоги інших користувачів, якими були гості мого блогу, як сприймали мої коментарі в інших блогах, і т. п.

            Я випустив всіх хто був у мене заблокованним, і ми вдумувались в значення Пасхи.

            Тепер як пам'ятку я посилався на ту замітку, і ті хто заблокований сьогодні(один) поскаржився на замітку, і її видалили.

            Цей ображенний скаржник ніколи не замислювався про Пасху на практиці.

              73.07.13, 19:32Відповідь на 3 від Лиса_ ТА

              До речі, а ось хто поставив кляксу на мою аватар http://narod.i.ua/user/1648723/

              Я його забкокував за прямі образи в мою сторону, що я "шизофреник", "позбавленний розуму", і т. д.

              Я провів діалог з модераторами але вони відповіли, що в суть своїх оцінок(квадратиків) вони не внікають.

              Тобто на порталу немає суддей, і вихователей, немає методики.

              Замодерувати можуть за пляшку пива, чи взятку чи просто за амбіціями під настрій.

              Думаю перед тим як видалити замітку, треба щоб вона була добре обговорена, а не так шито крито.

                83.07.13, 19:41Відповідь на 7 від Крилами віри

                вы, в общем-то, добрый малый, но чертовски наивный и зомбированный современными Библейскими учителями.

                До речі, а ось хто поставив кляксу на мою аватар http://narod.i.ua/user/1648723/откуда уверенность, что пожаловался Malefique?

                  94.07.13, 01:23Відповідь на 8 від Лиса_ ТА

                  Кілька днів до видалення пасхальної замітки, я заходив в його замітку, що вийшла не далеко від моєї, він видаляв мої коментарі бо хоче щоб я перше зняв його з блокування, ну у мене буває азарт експериментувати, і він обдумавши пару коментарів, вирішив не видаляти мої коментарі але атаки і сарказм не припинив, я дав йому в процесі діалогу, посилання на ту стару замітку присв'ячену "Пасхі і моменту як в той день всі заблоковані були звільнені, і ми роздумували про значення воскресіння Христа".

                  Тільки так, сприйнявши ту замітку собі в образу, він відправив її модератору

                    104.07.13, 01:29Відповідь на 9 від Крилами віри

                    хм.. Мэл не удаляет комментарии.
                    можно ссылку или уведомление на обжалованный комментарий?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна