хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Урок пройшли. 2 Липень

Это тест к курсу: 00600 Как изучать Библию Урок: 3

Date : 7/2/2013 11:51:05 AM Ваша оценка: : 100

 

Так як ми тренувались спостерігати, і складати об'єктивні оцінки в минулих замітках на живих прикладах, а до всього так збіглось, що адміністрація порталу, витерла одну мою замітку, що входила до серії роздумів про Пасху і практичний приклад для порталу то до оцінки уроку я даю список методу спостережень це для мене, і для адміну порталу, щоб об'єктивно розглядати блоги та їх зміст, і для всього порталу щоб діалоги були продуктивними.

Наблюдения по тексту - это первый шаг в изучении Библии, когда мы задаем вопрос: «Что я вижу?», и отвечаем на него.

В процессе наблюдения необходимо искать ключевые или самые важные слова в изучаемом отрывке Библии

Помимо ключевых слов надо собирать информацию об окружении или об атмосфере отрывка.

Делая наблюдения, важно определить главные действующие лица, задав вопрос: «Кто участвует в действии?»

Изучая стих, надо определить, каким глаголом описано главное действие в исследуемом стихе.

Чтобы получить больше информации и отвечать на вопросы, надо уметь пользоваться картами и атласами.

На этапе наблюдения  следует обращать внимания на союзы ("и, или, а, но").

В заключительной стадии этапа наблюдения нужно соотнести исследуемый стих со всей книгой.

Наблюдательность - это первый важный шаг в овладении эффективным методом изучения Библии.

 

0

Коментарі

Гість: fedik777

13.07.13, 13:27

а хотите пройти МАСТЕР КЛАСС...я ВАМ с удовольствием..преподнесу...только не по нету...не люблю писанины...........

    23.07.13, 13:54Відповідь на 1 від Гість: fedik777

    Це мене і вражає: люди наче розучились читати, і в одночас наверствують свої здібності ЧИТАЮЧИ замітки у блогах.

    Майстер класом Ви себе ще не виявив(одна з можливостей це Інтернет), я теж мабуть не супер пупер.

      Гість: fedik777

      33.07.13, 15:04Відповідь на 2 від Крилами віри

      Грамматика у ВАС на отлично....а вот дискутировать предпочитаю в реале.....

        43.07.13, 16:00Відповідь на 3 від Гість: fedik777

        В реалі я нічого не викладаю, тому немає куди Вас запрошувати.

        На мене можна дивитись як на нову людину, типу цього http://blog.i.ua/user/1644892/1246716/

        В житті стараюсь приймати не стандартні рішення, і робити кроки віри http://uchimsami.blogspot.com/

        Тільки оновленний я не тими способами як зараз передають в наукових передачах.

        Сказано, що основна мета роботи з Біблією це змінити життя та духовне зростання.