хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Италия: Тимошенко, Евро...

Не так часто в Италии хвалят и поддерживают Меркель. Особенно в последнее время – время непростое для экономики и взаимоотношений в Европе...

И вот – полное единодушие – от газет, до разговоров на улице. От телевизионных сюжетов на главных каналах, до развлекательных радиостанций.

Общественность всколыхнулась не на шутку. Люди обсуждают судьбу Тимошенко, осуждают нынешний режим в Украине. Ругают своих, что не активны и... ставят в пример Меркель!...

В Италии, в отличие от нашей страны – общественное мнение значит очень много – если не всё. И вот не прошло и дня – один за другим все ведущие политики Италии высказались в поддержку Тимошенко. Недвусмысленно и жестко. Последовало заявление МИД Италии.


20

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

12.05.12, 14:49

Да, Платини зажрался и спелся с бандитами из Данецка Надо продолжать на него давить вплоть до отставки.

    22.05.12, 15:12

    в нашої української влади немає честі, гідності і совісті, а страждаємо як завжди ми, прості громадяни

      Гість: Pamadka*

      32.05.12, 15:23Відповідь на 2 від Лесь Кавун

      в нашої української влади немає честі, гідності і совісті, а страждаємо як завжди ми, прості громадяниа ви тільки це взнали?

        42.05.12, 15:27Відповідь на 3 від Гість: Pamadka*

        думаю, думаю ... і мені здається, що й дійсно ми зовсім неправильно вибираємо владу, точніше не за тими критеріями, ... слід депутатів обирати в першу чергу за моральними критеріями, А усі технічні питання ??? ... - все решта зроблять помічники, експерти, консультанти, ...

          52.05.12, 15:30Відповідь на 2 від Лесь Кавун

          в нашої української влади немає честі, гідності і совісті, а страждаємо як завжди ми, прості громадяниА в чому наші "страждання"?
          Бідженті кошти на Євро-2012 "розпиляли", нічого до путя не підготували, щоправда в Донецьку повісили кілька трафареток назв вулиць агліцькою мовою та... ..."московською", ігноруючі всі закони України!
          Прибутки від "Євро" також осядуть в кішенях олігархів, а нам залишається тільки подорожчення життя та оскаженілі "правоохоронці"...

            62.05.12, 15:35Відповідь на 5 від Східняк

            в нашої української влади немає честі, гідності і совісті, а страждаємо як завжди ми, прості громадяниА в чому наші "страждання"?
            Бідженті кошти на Євро-2012 "розпиляли", нічого до путя не підготували, щоправда в Донецьку повісили кілька трафареток назв вулиць агліцькою мовою та... ..."московською", ігноруючі всі закони України!
            Прибутки від "Євро" також осядуть в кішенях олігархів, а нам залишається тільки подорожчення життя та оскаженілі "правоохоронці"...

            так я й кажу, що страждаємо ми рядові громадяни

              Гість: Люсси_Я

              72.05.12, 16:57

              Все в статье написано верно. Десять лет назад в Италии многие не знали об Украине ничего, вплоть до того, что даже не знали о ее существовании, считали, что это Россия. Теперь же об Украине знают абсолютно все, в каждой газете, в каждых новостях по ТВ осуждают наше правительство, поддерживают Ю. Тимошенко... Нашему президенту стоило бы своей головой подумать, куда завела политика правительства страну....

                82.05.12, 17:56

                Євро пройде а сором залишиться!

                  Гість: Pamadka*

                  92.05.12, 18:11Відповідь на 4 від Лесь Кавун

                  думаю, думаю ... і мені здається, що й дійсно ми зовсім неправильно вибираємо владу, точніше не за тими критеріями, ... слід депутатів обирати в першу чергу за моральними критеріями, А усі технічні питання ??? ... - все решта зроблять помічники, експерти, консультанти, ...ми така нація що самі собі глотки ріжем

                    102.05.12, 18:15

                    Скажи "НІ!" Євро-2012 в Україні. Не підтримуй, не схвалюй, не дивися. Нам потрібні свобода і демократія, а не шоу. /Денис Олійников/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна