хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Про те, чим нас годують у новинах.

В площині регулярного перегляду теленовин я є людиною старосвітською. Це в тому сенсі, що збереглась звичка, набута ще в радянську добу, дивитись вечірні теленовини.  Хоч вибір каналів зараз куди більший, але у цій замітці хочу кілька слів сказати про канал 1+1, який мене просто дістав учорашніми новинами. Ще тиждень тому новини каналу на вісімдесят десь відсотків  складався з криміналних подій, але поступили якісь нові директиви. Півгодинний вихід новин учора складався з наступного: великий репортаж про бойфренда Є. Тимошенко, репортаж про реквієм "Титаніка" та смерть англійського музиканта, про фестиваль собачих стрижок, ще два репортажі про трагічні випадки, пов"язані із смерю бабусі, на яку впала гілка з дерева  та про загибель двох дітей під стіною занедбаної ферми (мої співчуття рідним та близьким). На тому все. Більш нічим багатомільйонна країна не жила. Країна не сіє, не будує, нічого не планує, немає жодних культурних новин...unsmile У країні немає жодних проблем, конфліктів і лишається тільки говорити про те, як правильно вистригти за великі гроші піську породистому дзундзику.

Вітаю, панове журналісти, із професійними здобутками. А я собі пригадав той час, коли вас вистачало і на відверті протести. Напевно Кучма був не такий страшний як оцей НАШ межигірський козел. 

Покажу інший приклад діяльної журналістики. На щастя вона ще остаточно не зникла.

Якщо хтось із світлини не здогадався про кого йдеться, то відразу підкажу. перед нами герої сенсаційного фільму "Шахта №8". Після того, як фільм набув популярності у хлопчаків появились проблеми ви ж обійшли мовчанкою долі людей. Ще б ні - куди важливіше дізнаватись з ким проводить своє дозвілля дочка "ув"язненої №1".

(даю посилання для тих кому небайдужа доля героїв фільму. http://life.pravda.com.ua/person/2012/03/26/99226/  ). 

Не хочу більше про таких журналістів, хай їм буде те, на що вони заслуговують, і також нехай пишеться на небесах та в серцях людей кожному журналісту, який не відділяє свою роботу від нелегкого повсякденного життя звичайних людей. А тим журналістам, які разом із владою почали жити в іншому ілюзорному світі, дарую набір коментарів до згаданого фільму. Тепер це стосується і їх. Вибачайте, купюр не буде. 

коментировать обычными словами этот фильм не возможно...слов нету таких в нашем лексиконе чтобы передать ту душевную боль за наш народ..чтобы выразить от самого сердца большую любовь к нашим украинским людям выживающие и даже мечтающие в тех не человеческих условиях.Я благодарю семочную группу( а где же наши режиссеры которые заканчивают институт культуры Поплавского?) .я хочу чтобы его посмотрел стоящий на коленях украинский народ( украинцам в кожаных креслах и при регалиях этого не понять 

я НАДЕЮСЬ что после народ подумает и о свержении режима в УКРАИНЕ...(так жить нельзя ведь это настоящий геноцид народа своим же гударством и постепенное вымирания нашего народа( то ли от пьянки ..то ли от суицыда...то ли заживо в этих копанках...)....Ведь это БОЛЬШОЙ НАШ ГРЕХ И ЕГО НИКАК НЕЛЬЗЯ ЗАМОЛИТЬ У ГОСПОДА ....ЕГО НАДО ТОЛЬКО ИСПРАВИТЬ ...ПОДНЯТЬ ЭТИХ ЛЮДЕЙ С КОЛЕН...ПОДАТЬ СВОЮ РУКУ...ПОМОЧЬ ЛЮБЫМ СПОСОБОМ ...БОРОТЬСЯ ВМЕСТЕ С НИМИ..

Прочитала комменты-я в шоке!Люди,вы о чем?У нас в Красном Луче(это рядом со Снежным)всеми копанками владеет Наташа Королевская,которая оппозиционерка и Юлина преемница.Шахты закрывал Ющенко,когда был премьером при Кучме.Как вы не поймете все,что какого бы цвета ни была избрана власть ИМ ВСЕМ НА НАС НАСРАТЬ И НА ЗАПАД И НА ВОСТОК.Их не избирать надо,а отстреливать пора,как бешеных собак!

Пиздец, читаю и поражабсь. Многие, из вас, детдом прошли. Какая х.й разница запад или восток, что делите. Пиздеть, мешки не ворочить- надо действовать. Детей жалко они заслуживают на большее. Уже все достало готов до победного. Для умников родился и живу (Киеве).

Но надо двигаться дальше. А все эти причитания про власть и Януковича... Он лично должен сопли вам подтирать или как? Или Ющенко? Или кто? Надо своей головой думать, а не рассчитывать на "доброго царя", вот и вся мораль... А вот тех, кто рожает детей в таких условиях - их точно надо изолировать от общества.

А это означает, что если отрасль экономики, на которую завязаны такие города, умерла, то и города ждет та же участь. И умные люди, раз уж выпало им родиться в таком городе (это от человека не зависит), ищут лазейки, как бы оттуда выбраться. Прав тут был кто-то - если специальность нерентабельна, зачем с упорством мыши, пожирающей кактус, добывать уголь? Телефонистки тоже в свое время исчезли, их заменили АТС. И что? Люди переучились на что-то смежное. Жалко этого парня, жалко его сестру.

Жалко малообразованный туповатый народ. Но ничего не поделаешь. На самом деле все еще хуже. Здесь нет изнасилований, убийств, пьянок и краж, а это основное в Донбассе. И ругать тут некого, сами идиоты, сами по 20 раз одного и того же мера выбирают, ходят с красными флагами в кабаки и на митинги, в раду за 10 гривен вкидывают голоса а потом ноют что жрать охота, так вот вместо вас вам никто ничего не даст и не сделает.

Я в принципе согласен.Остаётся только ждать. Что получилось, что мы касками стучали на площадях? Развал ВСЕЙ промышленности и временная подачка.

В этом вся проблема, что народ цепляется за прошлое уже 20 лет. Совок в канул в лету и это замечательно. Больше говна чем было в совке можно найти разве что в Северной Корее

Чого вы все протыв Донбасса там живит большинстве нормальны люди , рабатоють на кусок хлеба , прокармить семю. Простому гражданину нечиво дылить он бендий, делять нас багатиэ ,депутати за язиками, нацыональностями ,ъх ета вигодно, нынужно нычиво делать , толь кость нада кинуть. Папэ нужно многа деньх, папа грабил регыон , тэпер всю страну , ближайше время вся страна будет такой, (голасуй братуха (песнэ). Жалэю що живем ми ы нашы дети в такой гнилой,бандитськый стране, где челавеческ нечево нест

 Главное, к мэру Енакиево Рухадзе у милицими вопросов нет. К губернатору, местным милиционерам и прокурорским - нет. А к мальчику есть. А что же громадский сектор? Что же общественность? Общественность борется с табачным дымом - это жирнее и безопаснее... вот такая наша реальность. После съемок документального фильма «Шахта № 8» несовершеннолетнего героя фильма шахтера Юрия Сиканова из Донбасса неоднократно вызывали в отделение милиции. Об этом рассказал сам Юрий Сиканов.Донецкие Вести

Старый дядька спрашивает у брошенных всеми детей: Как выйти из этой ситуации? ...А у самого нет ответа. Я была в Донецкой области, в Улаклах, такой нищеты и безнадеги я не видела больше нигде и никогда. Детей как котят раздают добрым людям, если кто согласен приютить. Мои многодетные родственники отдали соседке своего самого толкового сынишку, так он у соседки и вырос, и сделали это из лучших родительских побуждений, т.к. сами дать ему ничего не могли.

Этот фильм сняла режиссер, продюсер, сценарист Марианна Каат, из свободной от России и её влияния Эстонии. И она видит чистыми глазами совковое наследство дружбы с Россией.Эстония свободна, Украина тоже будет свободной.  

На цьому закінчу.  Коментарі взяв тут: http://www.youtube.com/watch?v=h6qEGCGNrhQ

Людям це болить, а от журналістам далеко не всім..


64%, 7 голосів

27%, 3 голоси

0%, 0 голосів

9%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
20

Коментарі

112.04.12, 13:28

Навіть не знаю, за що проголосувати. Журналісти зараз ручні. Керовані головним кукловодом - Януковичем. Всі бояться. Бо знають, що якщо підуть проти владної машини, то їх чекає участь Гонгадзе
А от чому ми нічого не робимо для того, щоб скинути це донецьке свавілля? Адже нас 45 млн! І ми нічого не можемо вдіяти з цією купкою у Верховній зраді і Кабміном? Оце питання, на яке я не можу знайти відповіді вже 2 роки

    212.04.12, 13:34

    Я вчора теж звернув на це увагу
    Де голоснути, на віть не знаю. До п.2 так і хочеться дописати-про вчителів, які деруть гроші у всілякі "шкільні фонди", про лікарів, які перетворились в "бізнесменів", про міліцію яка думає що нас береже...
    Впевнений, що є серед них усіх порядні люди, але їх мало, і якось вплинути на стан речей - не можуть.

      312.04.12, 13:36Відповідь на 1 від Лінулька

      Навіть не знаю, за що проголосувати. Журналісти зараз ручні. Керовані головним кукловодом - Януковичем. Всі бояться. Бо знають, що якщо підуть проти владної машини, то їх чекає участь Гонгадзе
      А от чому ми нічого не робимо для того, щоб скинути це донецьке свавілля? Адже нас 45 млн! І ми нічого не можемо вдіяти з цією купкою у Верховній зраді і Кабміном? Оце питання, на яке я не можу знайти відповіді вже 2 роки
      Для мене в цьому сенсі запитання закінчились Я лише хочу знати одне,- КОЛИ? Куди і з чим,- знаю.

        412.04.12, 13:40Відповідь на 3 від Мреє DAD

        Коли - це взагалі питання без відповіді.

          512.04.12, 13:42

          так що шановний? знайшли крайніх журналістів, чи що? ось висловили свою громадську думку і правильно. звертайтесь до власників журналістів, може вам там розтлумачать, що в нас справжніх журналістів мало але вони таки є. якщо хтось більш активний чи то вумний - вперед. а ми, поки там журналісти (які теж до речі живі істоти і дітей мають) всі випадково перетопляться, вб*ються кілька разів о чиюсь биту чи просто у куток почекаємо...так? чи не так? не бачу дії народу від того що вже журналісти написали. хто не бачив, що писали, можу скинути кілька томів почніть з себе шановний.

            612.04.12, 13:49Відповідь на 2 від vov4ik126

            Я вчора теж звернув на це увагу
            Де голоснути, на віть не знаю. До п.2 так і хочеться дописати-про вчителів, які деруть гроші у всілякі "шкільні фонди", про лікарів, які перетворились в "бізнесменів", про міліцію яка думає що нас береже...
            Впевнений, що є серед них усіх порядні люди, але їх мало, і якось вплинути на стан речей - не можуть.
            То й не голосуйте. Насправді голосувалка не є такою суттєвою. Важливим є те, що засоби масової інформації нагнулися низенько й вилизують зади,- раз у нашої, раз у російської, потім ніби розправляється від ненависті до самих себе й продовжують далі.

              Гість: Паша UA

              712.04.12, 13:56Відповідь на 1 від Лінулька

              вот тебя прорвало...

                812.04.12, 13:59Відповідь на 7 від Гість: Паша UA

                вот тебя прорвало... чеэт?

                  912.04.12, 14:04Відповідь на 3 від Мреє DAD

                  Для мене в цьому сенсі запитання закінчились Я лише хочу знати одне,- КОЛИ? Куди і з чим,- знаю.100%

                    Гість: Паша UA

                    1012.04.12, 14:04Відповідь на 8 від Лінулька

                    не чаэт, а мну нравится твой ход мыслей

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна