Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Віктор Янукович – дрібний політичний діяч епохи Олега Скрипки.

Під такою назвою брати Капранови помістили своє бачення розвитку майбутніх подій в Україні.

Ось коротка витримка: "По-перше, влада відчуватиме все більше проблем з регіонами. Сьогодні ми вже маємо міністра освіти, який не може з’явитися у підпорядкованих йому вишах доброї третини країни. Маємо також спротив призначеним з Києва головам обласних адміністрацій. І це тільки перші кроки. Далі тенденція наростатиме. Втративши легітимність у частині регіонів, влада шукатиме опори в інших. Остаточно оформляться області-союзники, а також ті, куди можновладцям дорога заказана. Підсилене фінансування "своїх" за рахунок "чужих" призведе до відмови регіонів перераховувати податки у Київ. Розвалиться бюджет. З’являться альтернативні всеукраїнські, а потім і суто регіональні гетьмани. Закордонні "друзі" підтримуватимуть кожен свого... Не будемо заглиблюватися далі у це сумне передбачення. Хто бажає – сам легко домалює картину нової руїни. Ми ж із вами спробуємо знову повернутися до історії, щоб пошукати там іншого, більш оптимістичного сценарію."

Тобто на думку Капранових,- попереду на Україну чекає хвиля сепаратизму. 

Раджу прочитати там http://www.pravda.com.ua/articles/2012/03/15/6960648/ та прошу лишити власні думки з приводу тут.


57%, 17 голосів

43%, 13 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
22

Коментарі

Гість: Alter_ego*

122.03.12, 11:59

Які українці "мудріші" - побачив вже весь світ.Мене вже оштрафували на 500 балів за оцінку "розуму" хохлів,тому не буду повторюватись і дратувати тих,хто свято вірить в наш "народ"( у великих лапках!!!).
У планах Кремля розчленування України і захоплення частини території, значить так і буде, бо хохли -

    222.03.12, 12:02

    Так воно і є...

      322.03.12, 12:09Відповідь на 1 від Гість: Alter_ego*

      Які українці "мудріші" - побачив вже весь світ.Мене вже оштрафували на 500 балів за оцінку "розуму" хохлів,тому не буду повторюватись і дратувати тих,хто свято вірить в наш "народ"( у великих лапках!!!).
      У планах Кремля розчленування України і захоплення частини території, значить так і буде, бо хохли -
      Не люблю коли українців називають "хохлами" (чому ви не пишете про росіян "кацапи" чи "москалі"?), але народ у нас нормальний і мудрий. Політики та можновладці - гади. Та ще й продажні зрадники. До того ж велику роль відіграє зовнішній фактор, насамперед сильний тиск нашого північного сусіда та великі гроші за які вони купують наших чиновників (а ті ради продаватись, бо доля країни їм по барабану). Якби цього не було - ми давно б були поруч з прибалтикою, наприклад

        422.03.12, 12:10Відповідь на 1 від Гість: Alter_ego*

        Які українці "мудріші" - побачив вже весь світ.Мене вже оштрафували на 500 балів за оцінку "розуму" хохлів,тому не буду повторюватись і дратувати тих,хто свято вірить в наш "народ"( у великих лапках!!!).
        У планах Кремля розчленування України і захоплення частини території, значить так і буде, бо хохли -
        Плани Кремля не є якоюсь новиною, але це ще не значить що вони конче здійсняться. Я настроєний більш оптимістично.

          522.03.12, 12:13

          что за плагиат? анекдот 1989 года о Пугачеве и Горбачеве, а кто такой Олег Скрипка?

            622.03.12, 12:18Відповідь на 5 від фимаа

            что за плагиат? анекдот 1989 года о Пугачеве и Горбачеве, а кто такой Олег Скрипка?Плагіату нема, є перефразування. Прочитайте замітку Капранових. Стосовно Скрипки не допоможу - надто складно.

              722.03.12, 12:37Відповідь на 1 від Гість: Alter_ego*

              ...У планах Кремля розчленування України і захоплення частини території, значить так і буде, бо хохли -А зачем Кремлю территория?

                Гість: Отец Онуфрий

                822.03.12, 12:39

                Братья и сестры возлюбленные, не о распрях и расколах надо проповедовать в сей скорбный час.
                Надобно всем единодушно и твёрдо стоять в святоотеческой Вере Православной !
                Размыслите в сердцах ваших о единении братских народов славянских, о собирании рассыпанной Земли . Её же обороняя от недругов лютых полегли отцы и деды наши.

                  Гість: mandrik

                  922.03.12, 12:40

                  Підтримую Мреє ,як ви незнаєте скрипки-що ви робите в Україні ?

                    Гість: Alter_ego*

                    1022.03.12, 12:41Відповідь на 3 від The Strong!

                    НЕ були б! Бо українців мало, а хохлів - хоч греблі гати!(Знали б ви як я кацапів та мацкалів "люблю"!)...Ганьба всім нам за "нашу" владу!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна