хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

С.Рахманін про відсутність інстинкту самосбереження Януковича

12

Коментарі

128.02.12, 07:08

у хордовых один инстинкт - кушать и гадить

    228.02.12, 11:14Відповідь на 1 від Hudson Hawk

    та їм і до хордових ще далеко. амеби

      Гість: slana90

      328.02.12, 14:05

      зато накопичувальний інстинкт дуже розвинутий!

        428.02.12, 14:52

        Гарно аналітично та розумно обставив ! Так воно і є. Керувати країною це йому нє мєлочь по карманам тиріть . Ця особа президента є розчаруванням не тільки українського лохторату а і всієї планети. Мені його жаль, може і він сам по собі і не поганий дядько а от керувати в державі потрібно мати інші якості . Так виглядає, що він би кинув кімєні мать то фсьо і з пацанами на рибалку на днів пять...а то тут його шарпають зі всіх боків, от він вже й втік у свій замок...ще трішки і може зробить,як Єльцин. Ну боїться чоловік того,що наробив, боїться.Як як почув, що тепер кияни без заторів гасати будуть, зразу дука прийшла про страх Янокурвича. А чого ж херлікоптером не літає?Він же корків не робить?Та за такі розтрати все майно його родини підлягає конфіскації а він - ...

          528.02.12, 15:02

          Эти тупые быки не реагируют ни на что!

            628.02.12, 15:53

            Президент вже давно казали,що люди страх втратили...)

              Гість: lyo Dnepr

              728.02.12, 17:59

              Я давно говорил, что Янукович будет мстить безжалостно нам всем за свое убогое детство и юность. Это параноик. И расценивать его поступки можно только с этой точки зрения. Отсюда вытекают и его цинизм, и его садизм по отношению к нам. Он считает, что все мы обязаны заплатить за его страдания, именно по этому он постоянно нас унижает. Почему мы не можем положить этому конец? Потому что очень много в Украине холуев, которые пользуются ситуацией в корыстных целях, подыгрывая ему.

                Гість: Nairia

                828.02.12, 23:34Відповідь на 7 від Гість: lyo Dnepr

                А ведь и правда! Я только сейчас вспомнила, как однажды один не очень трезвый зек в автобусе распинался о том, что они там отбывают за всех нас, страдают, вроде Иисуса Христа, взвалив на себя все грехи тех, кто по "робости" своей, или "малодушию" преступлений не совершал. Орал он громко и долго. Народ, в исступлении, молча слушал. Впечатление было тягостным...

                  929.02.12, 06:51Відповідь на 2 від Sasha plus

                  мож и так