хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Андрій Парубій: Я вийшов з "Нашої України"

Андрій Парубій

Влада Януковича ставить під загрозу державний суверенітет України. Виклики, які постали перед Україною, вимагають рішучих дій. Першочергові:

1. Найголовніше – об'єднання опозиції та реальна боротьба.

2. Перемога на парламентських виборах.

3. Закон про імпічмент. Імпічмент Януковичу.

4. Обрання українського Президента.

5. Повернення України на європейський шлях.


На жаль, я не бачу для себе можливостей реалізувати цей курс, перебуваючи в "Нашій Україні".

22 січня об'єднана опозиція відзначала День Соборності на Софійському майдані. Вважаю, Віктор Ющенко мав бути там. А не біля Януковича.

Я мав неодноразові жорсткі дискусії на Президії партії з головою Віктором Ющенком стосовно об'єднання опозиції. Але наші погляди розійшлися. В "Нашій Україні" багато патріотичних і порядних людей, але я вичерпав свої можливості впливу всередині партії. Тому сьогодні я написав заяву про вихід з "Нашої України". Час розмов минув, прийшов час відповідальних рішень.

Переконаний, сьогодні моє місце там, де об'єднана опозиція, де справжня боротьба. І я зробив свій крок. Цей крок
не проти когось, а задля наближення української перемоги.

3 лютого 2012 р.
28

Коментарі

16.02.12, 20:05

Багатьох здивувала поява юща разом із державним зрадником яничаром.Натомість абсолютно незаконне призначення Павленка (ющівського наближеного) представником президента з прав дитини нікого не здивувало. І ніхто не оскаржив цього у суді.Парубій нормальна людина. І йому дійсно дуже важко.
Кілька років тому демонстративно через торгівлю місцями у списку виходили від Костенка (УНР) Але на наступні вибори всім ПІДРЯД (маю на увазі і тим, хто вийшов) були розіслані партквитки, запрошення на заходи, висування кандидатів тощо.В Україні партій не існує взагалі і всю опозицію у повному складіможна побачити майже кожного дня на сцені або у ТВ

    26.02.12, 20:20

      36.02.12, 20:20Відповідь на 1 від Strannik777

      Повірте, мене подібні дії Віктора І абсолютно не дивують. У цих персонажів співпадають як спорідненість душ у будівництві розкішних сімейних гнізд, так і антидержавна кадрова політика в нацбезпеці.
      Цікаво як тепер прокоментують дії Парубія прихильники самого Ющенка - погодяться нарешті з тушканством Месії чи лаятимуть нового *зрадника єдиного достойного світоглядного патріота всіх часів*.

        46.02.12, 20:22Відповідь на 2 від друг_Федір

        Це скоріше Парубію - я тільки розмістив статтю з його блогу на УП

          56.02.12, 20:31Відповідь на 4 від Росомон

          Це скоріше Парубію - я тільки розмістив статтю з його блогу на УПЗвичайно йому!

            66.02.12, 20:47

              Гість: kiralex

              76.02.12, 20:50

              "Вважаю, Віктор Ющенко мав бути там. А не біля Януковича." Ошибаешься, пан Парубий. Место юща - возле параши. Так что всё правильно эта гнида сделала.
              А поступок, хоть и припозднился, но мы же помним, что лучше позже...

                86.02.12, 20:52Відповідь на 6 від UNSO Дніпро

                Це щодо реакції тих, хто вірив водночас обом?

                  96.02.12, 20:53Відповідь на 7 від Гість: kiralex

                  "Вважаю, Віктор Ющенко мав бути там. А не біля Януковича." Ошибаешься, пан Парубий. Место юща - возле параши. Так что всё правильно эта гнида сделала.
                  А поступок, хоть и припозднился, но мы же помним, что лучше позже...
                  Ну, якщо вдасться оформити як подільників...

                    106.02.12, 20:59

                    Поважаю Парубія.Він один з небагатьох,хто боровся проти Харківських домовленостей.На жаль,вірніше- як завжди, бютівці його тоді підло "кинули".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна