хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Нардеп нагадав, що клітка є кліткою, навіть золота

Володимир Ар’єв – перший учасник "Без мандата і без гламуру"_15

Ар'єв просить заблокувати його, щоб "я вас, контрацептивів, не бачив"
Так нардеп Володимир Ар'єв у Facebook висловив своє обурення широким обговоренням комфортних умов Юлії Тимошенко.

"Пишу це для тих, хто розпатякує про круту камеру у Тимошенко і як їй там кльово ітп. Перше - ПНХ з друзів і заблокуйте мене щоб я вас, контрацептивів, не бачив більше. Друге - клітка є кліткою, навіть золота. Свободи немає, але вам ущербним цього не догнать. Але те що в цю клітку закрили незаконно, свавільно і цинічно? Забули? Ну, так ясно. ПНХ з друзів!", - написав він.

Нагадаємо, Державна пенітенціарна служба України оприлюднила фотографії камери Юлії Тимошенко у Качанівській виправній колонії №54.


http://tsn.ua/politika/nardep-poslav-na-h-usih-komu-spodobalas-kamera-timoshenko.html

9

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

14.01.12, 16:35

ФБ напичкан провокаторами от Банковойю Нужно своевременно их выявлять и записывать в черный список

    анонім

    24.01.12, 16:51

    Самое интересное, было сказано, что она с сокамерницей не выходят, а на снимках пустая комната, похожая на общагу охраны "Беркут" в Межигирье (так сказал мой знакомый, который работал в Межигирье над сигнализацией).

      34.01.12, 17:53

      Супер! Ар'єв - надзвичайна людина. Дійсно, лохторат, щоб обговорити "умови золотої клітки" - має піти НХ !!! Ар'єв - найперший журналіст, який викрив викрадання дітей у пологових будинках і виготовлення із них препаратів для омолодження (передача "І мертвим, і живим, і ненародженим" Поважаю його.

        44.01.12, 18:47

        Швидше б хенуковичу клітку, вже й золотої не шкода, а мікрофильовку і пралку особисто свою віддам хай вже користується ))

          54.01.12, 19:10Відповідь на 3 від Strannik777

            64.01.12, 20:05

            Простєнько і панятнєнько...

              74.01.12, 21:31

              молодец

                84.01.12, 21:31

                Згодна

                  95.01.12, 04:26

                  Свобода Это Рай!

                    1014.01.12, 21:25