хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Ни одного голоса Путину на выборах 4 марта 2012 года!

В субботу, 24 декабря, на проспекте Сахарова в российской столице состоялся общегражданский митинг «За честные выборы». Об этом сообщают российские СМИ. По разным данным, в нем приняли участие от 70 до 120 тысяч человек. Люди принесли с собой белые ленты, самодельные плакаты и воздушные шарики с надписью «Нас надули». Подготовкой московского митинга протеста занимались многочисленные волонтеры, средства собрали за несколько дней в интернет-кошелек. Митинг провели Ольга Романова, Василий Уткин и Владимир Рыжков. Выступали деятели культуры, журналисты, гражданские активисты, политики.

Из пунктов резолюции митинга:

1. Немедленное освобождение политзаключенных и заведомо неправомерно осужденных.

2. Отмена итогов фальсифицированных выборов.

3.Отставка Чурова и расследование его деятельности; расследование всех фактов фальсификаций на избирательных участках, наказание виновных.

4. Изменение избирательного законодательства, вободная регистрация оппозиционных партий.

5. Проведение открытых и честных выборов.

6. Создание Московского объединения избирателей для координации работы наблюдателей и контроля за выборами.

7. Ни одного голоса Путину на выборах 4 марта 2012 года.

7

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

125.12.11, 01:51

Очень грустное и печальное зрелище представлял собой этот митинг

    Гість: modus vivendi

    225.12.11, 14:16Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    люди что-то делают..для россии это вообще феномен..некритикуй сильно..

      325.12.11, 19:18Відповідь на 2 від Гість: modus vivendi

      100% !

        Гість: lkjmn

        426.12.11, 10:22

        Росіяни мене здивували.

          526.12.11, 13:28Відповідь на 4 від Гість: lkjmn

          Росіяни мене здивували.Я б ще більше з радістю здивувався, аби вони *своїх* до себе позабирали...Лише з 2-3 чемоданами, не більше.

            Гість: lkjmn

            626.12.11, 13:41Відповідь на 5 від Росомон

            Жарти жартами, а подивись навкруги - російський капітал скрізь. Вони активно скуповують підприємства, позичають гроші, про ГТС я, взагалі мовчу. Діючи типово жидівськими методами, проводячи економічну війну, вони проникають в нашу економіку, зростаються з нею. А в майбутньому, хай і через 100 років, просто зможуть забрати нашу землю, показавши векселя...

              726.12.11, 14:22Відповідь на 6 від Гість: lkjmn

              Та знаю. До речі, по регіонам найменше пропорційно він представлений у...Донбасі. Там більшість прихватизували пацани. Найбільший відсоток - південь. А завдяки спільному *світогляду щодо продажу землі* двох Вікторів ссосєді можуть почати прихоплювати значно раніше.

                827.12.11, 00:50

                І це в 12-мільйонному місті? У нас в Києві на Майдані було набагато більше. Не буде толку у москалів.

                  Гість: lkjmn

                  927.12.11, 09:33Відповідь на 7 від Росомон

                  За великим рахунком, це - не проблема. Що приватизовано, те може бути і націоналізовано. Але це тільки за великим рахунком.

                    1027.12.11, 20:59Відповідь на 9 від Гість: lkjmn

                    За великим рахунком, це - не проблема. Що приватизовано, те може бути і націоналізовано. Але це тільки за великим рахунком.Уявляєш, не подивився на яке саме питання ти відповідаєш, і думаю : стаття про Расєю, і раптом ти пропонуєш * те може бути і націоналізовано. Але це тільки за великим рахунком *. Ох і ні хрєна ж собі експансію проведемо
                    Лише потім глянув на №...А як все починалось, ех...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна