Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Юлія Тимошенко: ми будемо переможцями

Звернення екс-прем'єр-міністра України Сьогодні, коли Апеляційний  суд ухвалив своє ганебне рішення, я дякую всім, хто підтримує мене,хто молиться за мене.   Я дякую всім світовим лідерам і парламентам, політикам і народам демократичних країн, які всі ці важкі місяці боролися і продовжують  боротися за моє життя і свободу. Я знаю, в якій біді зараз Україна. Я  знаю, що кожному з українців загрожує несвобода та безправ’я, а Україні – втрата незалежності.  І тому, де б я не була - на свободі чи за ґратами – все моє життя присвячене тому, щоб змінити цей поганий хід історії та повернути  кожному українцю віру в себе та свою державу.  Я ні на мить не припиняю  боротися, і ми разом з вами будемо переможцями.

Слава Україні! Юлія Тимошенко http://www.tymoshenko.ua/uk/article/86o5s495

7

Коментарі

124.12.11, 12:08

Здоров'я й сили вам Юля, і хай допоможе нам Господь.
А те що відбувається є явним признаком того що ми перемагаїмо!

    224.12.11, 20:57

    Юля, мы с тобой, ты скоро будешь на воле, а твои палачи - в тюрьме!

      324.12.11, 21:06

      Слава Україні!

        424.12.11, 23:55

        Україна третього тисячоліття! Проект Ю.В. Тимошенко.
        Цей проект не обмежених, навіть зірками, можливостей для України та її народу.

          525.12.11, 17:18

          Слава Украине!

            625.12.11, 23:31

            Суд над Тимошенко - це безумовно дурний спектакль... На цьому фоні вельми смішно лунають "тези" Янука, що от він би радий випустити, але ж парламет, мов, не декриміналізував статтю, по якій вона засуджена. А хиба більшість парламенту не під керівництвом Федоровича? Що, Чечетов сам по собі там диригує? Ха-ха, ніколи не повірю. що він на це здатний... Яку вказівку Чечетову з Банкової дадуть - таку він й зробить голосувалку (навіть соромно перед закордонними гостями, котрі бачать це). Було б бажання - вже давно б декриміналізували б. А краще було взагалі б не влаштовувати цю брудну виставу з посадкою експрем'єрки... Це відштовхує нас у радянське минуле у гірших його проявах, а про європейське майбутнє (яке було у нас майже під носом) можна напевно вже забути...