Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Євросуд Тимошенко не допоможе

Євген Захаров: Після рішення Європейського суду Тимошенко можуть допустити до виборів 

Адвокати оскаржують саме арешт Тимошенко в Євросуді.
Коли процедура буде завершена (десь у березні), Тимошенко вже буде в колонії, або вона отримає як мінімум ще один обвинувачувальний вирок.  Отже в будь-якому випадку, автоматичного звільнення Тимошенко по рішенню Євросуду не буде.

Далі - процес в Євросуді запускається з початку, оскільки оскаржування взяття під варту вже не є актуальним. Згідно з процедурою, після рішення Європейського суду, адвокати подають клопотання до Вищого спеціалізованого суду з цивільних та кримінальних справ про скасування попередніх судових рішень, нове слідство і новий судовий розгляд. Цим судом керує колишній голова Апеляційного суду Луганської області та колишній депутат від ПР Леонід Фесенко. Саме цей суд має розглядати клопотання про перегляд рішень щодо Тимошенко судів всіх інстанцій.

Висновок: Тимошенко буде сидіти довіку.

http://glavcom.ua/articles/5688.html
8

Коментарі

122.12.11, 09:11

Бюрократія вкупі з брехнею - страшна річ... А ще якщо врахувати реваншистські настрої влади...

    222.12.11, 10:21

    Тимошенко не буде сидіти! Управа на хунту теж є!

      анонім

      322.12.11, 12:10

      Если белорусу Луке по хрен Европа (ни счетов, ни собственности), то нашей клике это смертоубийство. Олигархи сами тогда оторвут яйца овощу. Два белоруса у власти, спасибо соседям за выходцев своих.

        422.12.11, 12:37

        От мне нравится это ляля на тему не тратьте, куме, сили! Это испражнения харьковского правозащитника. Место сидения определяет направление мышления?

          522.12.11, 16:41Відповідь на 4 від ab absurdo

          Захаров сильный юрист международник

            622.12.11, 16:48Відповідь на 5 від Hudson Hawk

            Це він сам тобі сказав? Він сильний отримувач міжнародних грантів .

              722.12.11, 19:43Відповідь на 6 від Strannik777

              я его давно знаю

                822.12.11, 23:11Відповідь на 5 від Hudson Hawk

                Вот я и удивилась, какую чушь вдруг понес. И даже если и так, то не лучше было бы скромно промолчать?

                  923.12.11, 11:10Відповідь на 8 від ab absurdo

                  это его мысли в праве, а адвокаты Тимошенко должны делать то, что должны, учитывать подсказки и разрабатывать схемы, в одном судебном процессе я так трамбовал судью, что судья на заседании мне сказала, что она не понимает уже с кем я сужусь, по мима иска против судьи, я подал заявление в прокуратуру с просьбой возбудить уголовное дело против судьи и надать подание в ВР. Хотя мне судья была до лампады, я делал, то что должен был делать, что бы выиграть.