хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Спецвипуск" ТВі: Штурм Верховної Ради "чорнобильцями" (відео)

37

Коментарі

анонім

11.11.11, 14:53

Вийшло пару сотень людей і хунта синьогнійної мерзоти затріщала по швах.

    21.11.11, 15:06

    Ми тут бачили як "обиралися" ці депутати, як рахували голоси, тому не гріх буде відігнати їх від корита добрячим дрином!

      31.11.11, 15:37

      бий олігархів - спасай Україну !!!

        41.11.11, 15:55

        Особливо класно лунають постріли і вибухи. Такий фон - символічний сигнал для влади, що за цими виступами підуть кулемети. Дуже сумно, що без цього не обійдеться. Банда влади НЕ віддасть, це ж сутності без мізків, без серця, без матерів, виховання, ригиАнальні манкурти
        Воля Україні! Смерть ворогам!

          51.11.11, 16:47

          Слава нації!

            Гість: lyo Dnepr

            61.11.11, 16:51

            Обратите внимание на действия милиции. Очень толерантное отношение к митингующим. Непонятно, кто из них ломал забор?

              71.11.11, 17:05

              Сьогодні слухав Ефремова,він каже що все брехня наши депутати не перелякалися бо вони і не таке проходили.

                81.11.11, 17:19Відповідь на 6 від Гість: lyo Dnepr

                Обратите внимание на действия милиции. Очень толерантное отношение к митингующим. Непонятно, кто из них ломал забор?
                Ага, мені також здалося мов-би міліція допомогала ламати той паркан!!

                  91.11.11, 17:36Відповідь на 6 від Гість: lyo Dnepr

                  меня тоже это заинтересовало, тем более я знаю, кто возглавляет союз афганцев

                    Гість: lyo Dnepr

                    101.11.11, 18:24Відповідь на 9 від Hudson Hawk

                    А я знаю кто такой Иван Волчанский. Тоже та еще птичка регианальная.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна