Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Пайфер:вСША вже думають про санкції проти українських посадовців

У США стурбовані згортанням демократії в Україні. Про це в інтерв’ю «Українському тижню» заявив екс-посол США в Україні Стівен Пайфер.

Так, говорячи про різницю між американським та європейським підходами до України, Пайфер відзначив:  «Я вважаю, що між цими підходами насправді чимало спільного. Ваш президент дав чітко зрозуміти, що не зацікавлений в отриманні Плану дій щодо членства у НАТО, але готовий до практичного співробітництва з Альянсом. У Вашингтоні на це відреагували спокійно: о’кей, таким є вибір України».

За словами екс-посла, для України логічно розвивати добрі відносини з ЄС. «Моє враження – що американський уряд дуже активно підтримує справу ухвалення між Євросоюзом та Києвом угоди про асоціацію та всеохопну й глибоку зону вільної торгівлі, бо це закладе підґрунтя для дуже позитивної співпраці з ЄС», - сказав Пайфер.

«Ось чому в США стурбовані згортанням демократії в Україні: бо це ускладнить рух вашої країни до Європи. Як у Європі, так і в Сполучених Штатах дехто вже запитує, чи не час подумати про санкції проти декотрих українських посадовців», - додав він.

Повний текст інтерв’ю зі Стівеном Пайфером читайте у № 38 Українського тижня

6

Коментарі

Гість: Світанок

116.09.11, 08:41

Мені навіть тяжко уявити, як це вихований Європеєць буде спілкуватися з тупим зеком, який двоє слів не може зв'язати. Нонсенс.

    216.09.11, 08:45

    "в Сполучених Штатах дехто вже запитує, чи не час подумати про санкції проти декотрих українських посадовців"
    Пора-пора заморозить УКРАДЕННЫЕ НАШИ денежки на ИХ счетах!

      316.09.11, 08:48Відповідь на 1 від Гість: Світанок

      Мені навіть тяжко уявити, як це вихований Європеєць буде спілкуватися з тупим зеком, який двоє слів не може зв'язати. Нонсенс.Так то он ТОЛЬКО на Чиста Руском и Украинском не может (бо задумывается, ЧЕМ заменить МАТ) - а на Аглицки-Зековском ШПРЕХАЕТ!

        Гість: Світанок

        416.09.11, 09:20Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Мені навіть тяжко уявити, як це вихований Європеєць буде спілкуватися з тупим зеком, який двоє слів не може зв'язати. Нонсенс.Так то он ТОЛЬКО на Чиста Руском и Украинском не может (бо задумывается, ЧЕМ заменить МАТ) - а на Аглицки-Зековском ШПРЕХАЕТ!

          516.09.11, 12:12

            616.09.11, 14:55Відповідь на 1 від Гість: Світанок

            Йому Ганя допоможе, буде перекладати із зеківської на англійську.

              Гість: Світанок

              716.09.11, 16:44Відповідь на 6 від Lisa

              Йому Ганя допоможе, буде перекладати із зеківської на англійську. Це значить із "фені" на агліцкую. Це єдине, що ця хвойда зможе.