Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Війна проти кар'єра.

28.07.2011 та 29.07.2011 я була на війні. Довелося кидатися під бульдозери в прямому сенсі. Ці бандити, які себе називають бізнесменами відмовляються показувати документи на початок робіт, посилаючись на комерційну таємницю. Без проведення екологічної експертизи проводять зняття поверхневого шару грунту. Вже встигли зняти близько 500 кв. м. площі. З під бульдозерів намагаються втекти ящірки, гадюки степові і полози. Знесли у відвали "Сон - траву" і "Горицвіт". Жителі сел Недайвода і Лозуватка вийшли на захист унікальної місцевості. Бульдозери трохи не зачепили Святилище часів ранньої бронзи. Прокуратура не хоче втручатися в ці беззаконня. Хоча є висновки біологів про унікальність і цінність цієї місцевості для всієї Європи. Гроші засліплюють очі чиновникам облради та райради. Передаю усім, хто нас чує SOS!


А такі сюрпризи чекають бульдозери на кожному кроці. І це вже після того, як ця місцевість була обстежена МЧС.

З керівництвом товариства вдалося домовитися про те, що членів ініціативної групи запрошують в офіс 01.08.20011, де і будуть показані документи. Роботи обіцяли поки що призупинити.
56

Коментарі

130.07.11, 14:03

Господи Ісусу Христе, Сине Божий, Матінко Божа Діва Маріє молю вас, дайте сили своїм людям, щоби зупинити беззаконня, яке чинять в безпам'ятстві інші обкручені нечистю.

    230.07.11, 14:51Відповідь на 1 від Creator2009

    На Божу допомогу тільки й сподіваємось.

      330.07.11, 15:49Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      ви б про всяк випадок дали свої контакти: моб тф, імейл. А я спробую донести цю інфу на фейсбуці.
      http://www.facebook.com/pavlovskyi?sk=friends&v=friends# !/pavlovskyi?sk=wall

        430.07.11, 15:55Відповідь на 3 від viktor67

        Залишила в чаті.

          530.07.11, 15:58Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

          до речі, я вас вже давно просив зареєструватися у фейсбуці, але ви й досі цього не зробили. Вам було б легше шукати контакти серед депутатів

            630.07.11, 16:04Відповідь на 5 від viktor67

            Щось, депутати, до яких ми зверталися, не дуже поспішають нам допомагати. Допомога дієва іноді надходить від простих людей. Зараз нам потрібен просто грамотний юрист. Щоб можна було оскаржити ті документи, які, я сподіваюся, нам покажуть в офісі. А наше колективне звернення досі лежить в комітеті ВР з екологічних питань. Відповіді так і не отримали.

              730.07.11, 16:05Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

              інформації взагалі дуже мало з цього питання і вона не конкретна. я думаю, було б набагато ефективніше, якби ви зареєструвалися у фейсбуці і спробували поговорити на цю тему з юристами та депутатами. Звичайно, не факт, що вам допоможуть, але спробувати варто. а для того потрібен, як я розумію, стислий переказ питання і скани відповідних документів, якщо вони є.

                830.07.11, 16:07Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

                у мене є товариш по Спільній Справі з Кривого Рогу. Я спробую.

                  930.07.11, 16:08Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

                  я у чаті запитав ваше і"я

                    1030.07.11, 16:09Відповідь на 9 від viktor67

                    ім"я

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна